Politika
OŠTRO IZ BIJELJINE: "Ako Blanuša dozvoljava da ga Draško Stanivuković voda okolo nema se čemu nadati!"
Prije 9 min0
– Mi smo da se za to borimo i zato smo ušli ovdje fizički u Narodnu skupštinu Republike Srpske i nema povlačenja. Zato i želimo svo vrijeme biti prisutni kada se sjednica Narodne skupštine Republike Srpske nastavi – poručio je Petrović.
Politika
11. Dec. 2024
0
Da gasimo javnu riječ, da ne dozvoljavamo ulazak predstavnika dva najveća grada u Republici Srpskoj, to će malo teže ići.
Ovo je izjavio gradonačelnik Bijeljine Ljubiša Petrović, koji u holu Narodne skupštine čeka nastavak posebne sjednice na kojem bi, između ostalog, trebalo da se raspravlja o prijedlogu zakona o budžetskom sistemu. Tim zakonom je predviđeno smanjenje raspodjele prihoda od PDV Banjaluci i Bijeljini.
– Mi smo da se za to borimo i zato smo ušli ovdje fizički u Narodnu skupštinu Republike Srpske i nema povlačenja. Zato i želimo svo vrijeme biti prisutni kada se sjednica Narodne skupštine Republike Srpske nastavi – poručio je Petrović.
Politika
OŠTRO IZ BIJELJINE: "Ako Blanuša dozvoljava da ga Draško Stanivuković voda okolo nema se čemu nadati!"
Prije 9 min0
Mini market
GRADONAČELNIK BIJELJINE, ODLUČNO: "Džaba vam je sve, nećete kopati" (VIDEO)
28. Maj 20260
Politika
BLANUŠA STAO UZ PETROVIĆA: "Čovjek kojeg ne mogu ni pobijediti, ni kupiti, ni ucijeniti"
18. Maj 20260
Politika
PUKLA TIKVA NA ZASJEDANJU GLAVNOG ODBORA: Sprema se opasna izdaja u entitetu RS, poznata imena glavnih aktera (VIDEO)
14. Maj 20260
Evropa
KAJA KALLAS POD PRITISKOM: Evropske prijestonice preispituju ulogu šefice diplomatije
Prije 14 min0
Hronika
"UMIREŠ POLAKO, ALI SIGURNO, LJUBI TE BRAT": Žrtvu udario automobilom pa je snimao i objavio na društvenim mrežama
Prije 18 min0
Show
ZGODNA SUPRUGA HARISA TABAKOVIĆA UŽIVA U LOS ANGELESU: "Zauvijek zahvalna..."
Prije 23 min0
Politika
SUTRA SE SASTAJE UPRAVNI ODBOR PIC-a: Ne "dimi" se po pitanju Schmidtovog nasljednika!
Prije 25 min0
Politika
UPOZORENJE IZ AMERIKE: „Šire se glasine da će Sjedinjene Američke Države izvršiti pritisak na novoimenovanog visokog predstavnika...“
Prije 13h1
Politika
PONESI ZASTAVU, DRAGANE ČOVIĆU: Šta se krije iza „relaksacije“ odnosa s Bošnjacima i incidenta u Čapljini...
Prije 9h11
Politika
HLADAN TUŠ ZA STANIVUKOVIĆA: Crnadak odbio sastanak i žestoko isprozivao gradonačelnika Banjaluke
14. Jun. 20260
Politika
IVOR PERIĆ O "KOMPLEKSIMA" U HERCEGOVINI: U centru Zagreba se vijori zastava BiH, a u Čapljini glume veće Hrvate od Tuđmana!
13. Jun. 20262
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.