Jeste li znali
NEVJEROVATNO: Golim rukama spasio šest miliona pčela od sigurne smrti...
Prije 13 min0
Na lice mjesta odmah su stigli policijski službenici, a u zaista kratkom roku počela su dolaziti i vatrogasna vozila.
Hronika
12. Dec. 2024
0
Jutros, nešto iza dva sata uočen je gusti dim koji se širio iz potkrovlja hotela Babanovac, jednog od simbola planine Vlašić.
Na lice mjesta odmah su stigli policijski službenici, a u zaista kratkom roku počela su dolaziti i vatrogasna vozila.
Ipak, imajući u vidu da se radi o veoma staroj, drvenoj krovnoj konstrukciji, vatrogasci su mogli samo osigurati da se ne desi širenje požara na druge objekte.
Hotel Babanovac je prvi ugostiteljski objekat na Vlašiću i zauzima centralnu poziciju na središnjem platou. Mjesto je izuzetnih uspomena svih ljubitelja planine Vlašić koji će ovu vijest, iako već godinama nije u funnkciji, sigurno dočekati sa velikom tugom.
Jeste li znali
NEVJEROVATNO: Golim rukama spasio šest miliona pčela od sigurne smrti...
Prije 13 min0
Društvo
TAHIROVIĆ ZVONI NA UZBUNU: Primjena Zakona o zabrani negiranja genocida bez rezultata, zna se krivac...
Prije 20 min0
Sport
BRZA AKCIJA: Njemačka policija pretresla sjedište Nogometnog saveza zbog istrage o korupciji...
Prije 24 min0
SP 2026
SELEKTOR SERGEJ BARBAREZ: "Ove suze poslije utakmice nisu bile suze tuge, već suze radosnice..."
Prije 29 min0
Hronika
OPASNO SE ZALJULJALO: Snažan zemljotres pogodio Bosnu i Hercegovinu -"Ovdje se baš dobro zatreslo..."
30. Jun. 20260
Hronika
HISTERIJA ZBOG LJILJANA U ISTOČNOM SARAJEVU: Spominju se i veliki protesti zbog hapšenja "djece koja su branila Lukavicu od muslimanskih ekstremista"
29. Jun. 20262
Hronika
ŽENA ZASPALA PORED BAZENA NA PLUS 40: Otkazali organi, spaljena koža na prstima - ljekari joj se bore za život
29. Jun. 20260
Hronika
MONSTRUM NIJE IMAO MILOSTI: Isplivao stravičan snimak iživljavanja nad mladom studenticom prije nego što ju je bivši policajac spakovao u kofer (VIDEO)
Prije 17h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.