Hronika
TUŽILAŠTVO ODLUČILO: Podignuta optužnica za teško ubistvo
Prije 14 min0
Inače, 19-godišnjak je danas podvrgnut operaciji na vratu zbog ubodne rane.
Regija
21. Dec. 2024
0
Hrvatska policija čuva kuću oca 19-godišnjaka koji je jučer nožem ubio jednu i povrijedio četiri osobe u OŠ "Prečko" u Zagrebu.
Reporterka Indexa snimila je policijsko vozilo na lokaciji. Jedan policajac se nalazio u policijskom kombiju dok je drugi šetao uokolo.
Inače, 19-godišnjak je danas podvrgnut operaciji na vratu zbog ubodne rane. Ministrica zdravstva Irena Hrstić kazala je da je kao doktorica obišla napadača i kratko razgovarala s njim te da je on fizički u dobrom stanju.
Hronika
TUŽILAŠTVO ODLUČILO: Podignuta optužnica za teško ubistvo
Prije 14 min0
Mini market
SKANDALOZNI POTEZ DODIKOVOG MINISTRA NIJE OSTAO NEPRIMIJEĆEN: Njemački mediji se raspisali o Košarcu, Schmidtu i SS šljemu
Prije 15 min0
Svijet
NISU SLUŠALI STRUČNJAKE, SADA ISPAŠTAJU: 18 miliona ljudi nadomak je evakuacije koja se može pretvoriti u ljudsku katastrofu!
Prije 16 min0
Društvo
PRAVOSNAŽNA PRESUDA: MUP RS kažnjen zbog diskriminacije prema Suzani Radanović!
Prije 18 min0
Regija
DODIKOV PRIJATELJ U VELIKIM PROBLEMIMA: Specijalizirano državno tužilaštvo pokrenulo istragu protiv gradonačelnika Ljubljane, tereti se za...
22. Nov. 20250
Regija
MARGETIĆ IZNOSI ŠOKATNE TVRDNJE ZA VUČIĆA: "Imam ČVRSTE dokaze da je Vučić učestvovao u ubijanju civila u Sarajevu 90-ih"
21. Nov. 20250
Regija
VUČIĆ SAMO ŠTO NE PLAČE: Od jutros nemamo dobre vijesti...
Prije 23h1
Regija
ŠTA SE SA VUČIĆEM DEŠAVA: "Šta ćemo da radimo sa Srbima u Semberiji? Šta sa Bošnjacima u Federaciji..."
21. Nov. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.