Vijesti
ZA DAN NEZAVISNOSTI BiH: Cijena povratne karte na žičari simbolična...
27. Feb. 20260
Cijena povratne karte za penzionere sa prebivalištem u BiH iznosi 4 KM.
Ekonomija
16. Jan. 2025
0
U periodu od 1. januara do 31. decembra 2024. godine prodato je ukupno 337.357 karata za Trebevićku žičaru. Samo u decembru prošle godine zabilježeno je oko 15.000 posjetitelja, od toga od 25. do 31. decembra Trebevićku žičaru je posjetilo oko 10.000 posjetilaca, potvrđeno je Feni iz JP Sarajevo.
Kako je navela Džena Zeničanin, iz Sektora marketinga i promocije JP Sarajevo, u januaru važi popust za rezidente u Bosni i Hercegovini i cijena povratne karte je 4 KM.
- Svake godine Uprava JP Sarajevo donese odluku o popustu kako bi se zimski raspust koristio na Trebeviću te je to i motiv za popust na povratnu kartu u januaru, kazala je Zeničanin.
Također, i dalje je u toku akcija za penzionere u BiH, te je do 31. maja ove godine cijena povratne karte 4 KM za penzionere sa prebivalištem u BiH.
Vijesti
ZA DAN NEZAVISNOSTI BiH: Cijena povratne karte na žičari simbolična...
27. Feb. 20260
Vijesti
ZA DAN DRAŽAVNOSTI BiH: Cijena povratne karte na žičari simbolična...
24. Nov. 20250
Društvo
DOBRE VIJESTI ZA GRAĐANE: JP Sarajevo snižava cijenu karte za Sarajevsku žičaru...
05. Jan. 20220
Društvo
DA ČOVJEK NE POVJERUJE: Od otvaranja Trebevićke žičare zabilježeni brojni neobični zahtjevi putnika...
04. Okt. 20200
Hronika
DŽENAZA MIRELA ŠARIĆA U SUBOTU: Nemila se oprašta od 24-godišnjaka kojeg je usmrtio kamion na magistrali M-17, vozač pritvoren
Prije 3h0
Rat u zalivu
HEZBOLLAH OBJAVIO SNIMAK: "Za 90 minuta pogodili smo šest izraelskih tenkova" (VIDEO)
Prije 3h0
Društvo
"TUĐE SUNCE NE GRIJE KAO U DOMOVINI": Janja obnavlja džamije, gradi infrastrukturu i dočekuje povratnike iz dijaspore – Bajram kao potvrda života koji traje (VIDEO)
Prije 3h0
Svijet
PLUTAJUĆI HORMUŠKI TJESNAC: Tajanstvene formacije tjeraju teretnjake na obilazak, a analitičari upozoravaju – "Ovo nije ribolov"
Prije 3h0
Ekonomija
NAKON GODINA RADOVA: Otvara se druga cijev tunela...
18. Mar. 20260
Ekonomija
BANKROT MANJEG BH. ENTITETA: RS preko 6 milijardi u dugovanjima, dok se sporovi fakturišu državi
18. Mar. 20260
Ekonomija
LJETOVANJE NA JADRANU: Evo kakve su cijene smještaja za sezonu 2026
18. Mar. 20260
Ekonomija
PREPORUKA MEĐUNARODNE ENERGETSKE AGENCIJE: Stiže velika kriza, svi koji mogu neka rade od kuće!
Prije 17h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.