Vijesti
KUPOVINA I DALJE "VISI U ZRAKU": BH Telecom bio spreman preplatiti Telemach za čak 100 miliona eura?
Prije 8h0
Federalni premijer planira promjene
Politika
17. Jan. 2025
0
Plan postoji, čekamo odgovor poslodavaca.
Poruka je to federalnog premijera Nermina Nikšića, a detalji o olakšavajućim okolnostima za privredni sektor Federacije trebali bi biti poznati na narednoj sjednici Ekonomsko-socijalnog vijeća.
Za plate veće od minimalne, poslodavci bi trebali biti oslobođeni dodatnih doprinosa.
Prvi korak fiskalne reforme, Zakon o fiskalizaciji finansijskih transakcija mogao bi biti u primjeni početkom jula.
Vijesti
KUPOVINA I DALJE "VISI U ZRAKU": BH Telecom bio spreman preplatiti Telemach za čak 100 miliona eura?
Prije 8h0
Vijesti
NERMIN NIKŠIĆ ŠOKIRA JAVNOST: "Interkonekcija je ulazak pod NATO kišobran; pokušali su me ucijeniti u vezi s Regulusom" (VIDEO)
Prije 18h0
Vijesti
NERMIN NIKŠIĆ POJASNIO: "Entiteti nisu države, spor oko prevoznika vraćen na nivo BiH"
25. Mar. 20260
Vijesti
PREMIJER NIKŠIĆ O DIVLJANJU CIJENA: Otkrio prijedlog direktora velikog trgovačkog lanca
25. Mar. 20260
Sport
OGLASIO SE ĐOKOVIĆ O HISTORIJSKOM USPJEHU BOSNE I HERCEGOVINE: "Spektakl i proslava nakon pobjede nad Italijom"
Prije 6 min0
Rat u zalivu
TEŽAK UDARAC ZA TEHERAN: Izrael potvrdio eliminaciju iranskog generala Jamshida Eshaghija
Prije 6 min0
Politika
VELIKA TRIBINA DF-a U ZENICI, KOVAČEVIĆ REZOLUTAN: "Borba za građansku BiH je alternativa eksperimentu koji traje 30 godina!"
Prije 8 min0
Rat u zalivu
POGOĐEN NAJVIŠI MOST NA BLISKOM ISTOKU: Trump prijeti da je to tek početak, NATO ga upozorava - "Ostvaruješ SVE PUTINOVE SNOVE" (FOTO + VIDEO)
Prije 10 min0
Politika
O REPREZENTACIJI BiH NI SLOVA: Željka Cvijanović poslala čestitku...
01. Apr. 20262
Politika
"ON JE NAJVEĆI NEPRIJATELJ BIH": Vukanović brutalno raskrinkao Dragana Čovića pred 27 ambasadora
30. Mar. 20260
Politika
ZORA VIDOVIĆ PRED KAMERAMA RTRS-a: "To će izazvati velike posljedice po Republiku Srpsku..."
31. Mar. 20260
Politika
BIJES U MOSTARU NAKON ZABRANE TERMINA "ŽUPANIJA": Nikola Raguž uzburkao javnost -"Pozivamo sve legitimne političke predstavnike hrvatskog naroda da se suprotstave..."
31. Mar. 20262
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.