Društvo
NAKON OPSEŽNE AKCIJE: GSS pronašao nestalu Sarajku, našli su je u...
19. Maj 20250
Humanost u svakoj situaciji.
Šareni svijet
18. Jan. 2025
0
Pripadnici Gorske službe spašavanja Crne Gore tokom boravka na skijalištu na Žabljaku sa dvoje kolega iz Hrvatske gorske službe, primijetili su pad psa (labrador) sa stijene lokalitet Šupljike (Korito).
.
Pas je zadobio povrede, nakon ukazane pomoći on je transportovan i predat vlasniku, navodi Antena M.
Društvo
NAKON OPSEŽNE AKCIJE: GSS pronašao nestalu Sarajku, našli su je u...
19. Maj 20250
Društvo
ŽENA IZGUBILA ORIJENTACIJU: Potražni pas Uma pronašao nestalu Amerikanku (FOTO)
28. Apr. 20250
Hronika
DRAMATIČNA AKCIJA SPAŠAVANJA: GSS uz pomoć lokalnog stanovništva okončao potragu za...
13. Apr. 20250
Društvo
ELA, ĐURĐA, ATOS I ĆAPI: Održan trening, potražni psi GSS-a pokazali svoje vještine (FOTO)
19. Okt. 20240
Društvo
VRIJEDNA IDEJA IZ STOCA: "Živa ruta baštine" potencijalni projekat izgradnje biciklističke staze uz rijeku Bregavu
Prije 8 min0
Ekonomija
LOŠE VIJESTI SA SJEVERA BiH: Poskupljuju hljeb, meso i mlijeko ČAK 25 posto
Prije 13 min0
Vijesti
DOK SE (NE) BAVIMO DODIKOM: BiH izgubila 108,5 miliona eura iz Plana rasta z
Prije 17 min0
Svijet
UOČI HISTORIJSKOG SUSRETA NA ALJASCI: Trump nudi sigurnosne garancije Ukrajini, ali ne i...
Prije 30 min0
Šareni svijet
ŠVEĐANI POZVALI MILICU NA RUČAK, ZANIJEMILA OD ŠOKA KOJI SU JOJ PRIREDILI: "Nezamislivo"
12. Avg. 20250
Šareni svijet
UPALI U ZAMKU: Prerušene policajke uhapsile 18 muškaraca zbog uznemiravanja...
13. Avg. 20250
Šareni svijet
KAD SRČANI UDAR NISU DOŽIVJELI: Pogledajte koliki su račun dobili gosti za nekoliko pića, dvije pice i voćni tanjir...
12. Avg. 20250
Šareni svijet
KAO STVORENA ZA UŽIVANJE: Ovo je ubjedljivo najljepša plaža u Crnoj Gori - besplatna je, bez gužve i more je tirkizne boje (FOTO)
Prije 22h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.