Vijesti
POSEBAN APEL PRAVNIM LICIMA: Kantonalna uprava Civilne zaštite izdala važno upozorenje
27. Jan. 20250
Nestabilno vrijeme sa kišom prognozira se i veći dio naredne sedmice.
Vijesti
20. Jan. 2025 20. Jan. 2025
0
Federalni hidrometeorološki zavod objavio je srednjoročnu prognozu, za period od naredne dvije sedmice, do 4. februara.
Nakon dužeg razdoblja stabilnih vremenskih prilika u Bosni i Hercegovini, ističu, narednih dana slijedi danima najavljivana relativno kratkotrajna promjena vremena.
I najnovije prognoze potvrđuju dosadašnje, koje su još od prošle sedmice upućivale na povećanu vjerovatnoću padavina naročito u Hercegovini i jugozapadu Bosne. Slaba kiša u noći sa ponedjeljka na utorak bi se u Bosni mogla lediti pri dodiru sa tlom, tako da svi učesnici u saobraćaju trebaju obratiti pažnju na eventualnu poledicu.
Minimalne temperature zraka u Bosni varirat će između -1°C i 4°C, na jugu zemlje od 2°C do 7°C. Najviše dnevne temperature uglavnom između 2°C i 7°C, na jugu zemlje između 7°C i 12°C.
Nestabilno vrijeme sa kišom prognozira se i veći dio naredne sedmice. Izraženije padavine uz nadprosječne temperature očekuju se na jugu zemlje. Jutarnje temperature između -1°C i 5°C u Bosni do 7°C u Hercegovini. Najviše dnevne od 3°C do 8°C, na jugu zemlje do 14°C.
Vijesti
POSEBAN APEL PRAVNIM LICIMA: Kantonalna uprava Civilne zaštite izdala važno upozorenje
27. Jan. 20250
Vijesti
NEŠTO NIŽE TEMPERATURE OČEKUJU SE...: Objavljena vremenska prognoza za BiH do kraja decembra
16. Dec. 20240
Vijesti
"OD RANIH JUTARNJIH SATI U SUBOTU...": Meteorolozi objavili detaljnu prognozu za BiH do 26. decembra
13. Dec. 20240
Vijesti
"VEĆ OD SUTRA UZ PORAST...": Federalni hidrometeorološki zavod objavio vremensku prognozu do 9. decembra
27. Nov. 20240
Politika
POLICIJU JE STAVIO POD POLITIČKU KONTROLU I ON ODREĐUJE KADA ĆE I KO BITI UNAPRIJEĐEN: Ministar Bebek sa Ljubušacima potpuno kontroliše MUP ZHK
Prije 6h0
Politika
DODIKOV MILOŠ BUKEJLOVIĆ PRKOSI EVROPSKOJ UNIJI: "Baš nas briga za stavove Brisela, zakon o stranim agentima u NSRS"
Prije 6h0
HiTec
SAVEZNIK DONALDA TRUMPA: Hoće li Musk preuzeti TikTok
Prije 6h0
Društvo
VELIKI USPJEH: Tuzlanski učenici osvojili pregršt medalja na Olimpijadi naučnih projekata BOSEPO 2025
Prije 7h0
Vijesti
SAD JE SVE JASNO: Objavljena presuda Ustavnog suda BiH, protiv nje su glasali...
07. Feb. 20252
Vijesti
ČEGA SE DODIK BOJI: "Muslimani su u Istočnoj Ilidži kupili 500 stanova, to je za mene signal, pozivam na spajanje..."
06. Feb. 20253
Vijesti
"DOŠLO VRIJEME DA NAPLATI PROMJENU VJERE..": Gorica Dodik komentirala "slučaj" Dragane Čavke, Fikret Plevljak je "podučio"...
07. Feb. 20250
Vijesti
ŽELJKA CVIJANOVIĆ OSTALA U ŠOKU: Zukan Helez ponovio poznatu izjavu Bakira Izetbegovića...
06. Feb. 20252
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.