Vijesti
NENAD ČANAK ZA “SB”: “Srbija je ruski prdež, Vučiću su u Moskvi pokazivali koliko pas može da diše ispod vode, što je bilo jasno UPOZORENJE; Nikola Pejaković je bio bolji čovjek dok je bio narkoman…”
26. Okt. 20243
Objasnio je da mu je policijsko obezbjeđenje oduzeto prije tri dana,
Regija
21. Jan. 2025 21. Jan. 2025
0
Nekadašnji predsjednik Skupštine Vojvodine Nenad Čanak izjavio je da se priprema teren za njegovu likvidaciju.
Čanak je za TV Blic rekao da je prvo njegovog sina na TV Informer targetirao Dragan Vučićević, a zatim da je njega taregitirao predsjednik Srbije Aleksandar Vučić, da bi mu prije tri dana bilo oduzeto policijsko obezbjeđenje, nakon 20 godina.
"Poslije 20 godina mi je oduzeto policijsko obezbjeđenje, koje sam imao zbog toga što je narkokartel, koji je završio u zatvoru a čemu sam doprinio, odlučio da likvidira troje ljudi, a ja sam posljednji preživjeli, onda ja postavljam pitanje: da li je to priprema atentata na mene, da li je to priprema moje likvidacije", rekao je Čanak.
Objasnio je da mu je policijsko obezbjeđenje oduzeto prije tri dana, „ne samo bez obrazloženja, već i bez obavještenja“, već su mu ti policajci koji su ga čuvali javili da su dobili poziv da se vrate u stanicu.
„Kada jedan čovjek koji sebe zove novinarom, Dragan J. Vučićević, uzme i prozove moga sina, direktno pokazujući na ekranu: ‘Ovo je sin Nenada Čanka, najvećeg ustaše i antisrbina u Novom Sadu’. Pa poslije toga Aleksandar Vučić mene prozove kao separatistu. Kada vas oni apostrofiraju kao legitimnu metu, u pitanju je priprema moje likvidacije“, kazao je Čanak.
Dodao je da je prije četiri godine predao zahtjev za dozvolu za nošenje oružja za ličnu bezbjednost i naveo da nije dobio ni odgovor.
"Dakle, jasno je. U pitanju je pritisak na mene i porodicu, s tim što prljavi posao treba da odrade narkodileri. Bilo šta se desi mojoj porodici ili meni… Shvatite ovo kao prijetnju", poručio je Čanak.
Vijesti
NENAD ČANAK ZA “SB”: “Srbija je ruski prdež, Vučiću su u Moskvi pokazivali koliko pas može da diše ispod vode, što je bilo jasno UPOZORENJE; Nikola Pejaković je bio bolji čovjek dok je bio narkoman…”
26. Okt. 20243
Regija
NENAD ČANAK U NEVJERICI NAKON ZASTRAŠUJUĆEG SNIMKA: "On je zločinac, kao i svako ko ga podržava. Svako..."
12. Okt. 20241
Vijesti
NENADA ČANKA TUZLA PROGLASILA POČASNIM GRAĐANINOM: "Ko se stidi BiH kao svoje zemlje, treba da se zapita šta će ovdje?"
02. Okt. 20240
Politika
NENAD ČANAK VRLO SLIKOVITO: "Više pažnje je privukao Rammstein u Beogradu nego Svesrpski sabor"
20. Jun. 20241
Regija
AMERIČKI STRATEŠKI DRON SATIMA MOTRIO JUG SRBIJE: Možda su u toku pojačane izviđačke aktivnosti na Balkanu
Prije 25 min0
Gastro
NAPRAVITE KARAMEL S PRŽENIM BADEMIMA: Ovo je najjednostavniji način, a uvijek ispadne dobro
Prije 26 min0
Zdravlje
NOVO ISTRAŽIVANJE: Jeftino voće može pomoći u očuvanju kostiju kod žena
Prije 35 min0
Svijet
"HAMASOVA OBJAVA BI TREBALA IMATI JEDAN ODGOVOR": Izraelski ekstremni desničar Ben-Gvir pozvao na veliki napad na Gazu
Prije 38 min0
Regija
KOD VUČIĆA TO MOŽE, ALI KOD KURTIJA - NE: Vlasti Kosova neće dozvoliti organizovani ulazak birača...
08. Feb. 20252
Regija
MUHAREM BAZDULJ, PISAC ILI BALIJA(?): Na Bazduljevu primjedbu da je naslov knjige o Izetbegoviću uvredljiv, autor Tanasković kaže: "Njima Srbi vređaju nacionalna osećanja"
09. Feb. 20255
Regija
ŠTA SE DOGAĐA NA BALKANU: Sve je spremno za osnivanje najmanje države na svijetu...
Prije 13h0
Regija
ČEDOMIR STOJKOVIĆ IZAZVAO BURU U SRBIJI: Ovo su sve nelogičnosti oko otpadanja točka s Vučićeva automobila... (VIDEO)
09. Feb. 20253
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.