Politika
KRIŠTO SA RUBIOM I VON DER LEYEN: "SAD pravi partner, BiH pripada EU"
14. Feb. 20260
Krišto je o ovoj i drugim aktuelnim temama prethodno razgovarala i sa srbijanskim predsjednikom Aleksandrom Vučićem.
Vijesti
22. Jan. 2025
0
Jačanje saobraćajne infrastrukture između Bosne i Hercegovine i Crne Gore doprinijet će poboljšanju privrednih odnosa dvije zemlje, poručila je Borjana Krišto.
Predsjedavajuća Vijeća ministara BiH sastala se u srijedu s crnogorskim premijerom Milojkom Spajićem na marginama Svjetskog ekonomskog foruma (WEF) u Davosu.
"S predsjednikom Vlade Crne Gore razgovarala sam o važnosti jačanja prometne infrastrukture između BiH i Crne Gore i kako bismo dodatno osnažili naše gospodarske odnose", poručila je Krišto u objavi na mreži X.
Dodala je kako su razgovarali i o putu BiH i Crne Gore ka članstvu u Evropskoj uniji i reformi koje je potrebno provesti.
S @MickeySpajic u #DavosSummit2025 razgovarala sam o važnosti jačanja prometne infrastrukture između i kako bismo dodatno osnažili naše gospodarske odnose. Također, dotaknuli smo se našeg puta prema #EU i reformskog procesa koji je pred nama. pic.twitter.com/4phAZX2FOj
— Borjana Krišto (@KristoBorjana) January 22, 2025
Krišto je o ovoj i drugim aktuelnim temama prethodno razgovarala i sa srbijanskim predsjednikom Aleksandrom Vučićem.
Svjetski ekonomski forum u Davosu počeo je 20. i traje do 24. januara.
Politika
KRIŠTO SA RUBIOM I VON DER LEYEN: "SAD pravi partner, BiH pripada EU"
14. Feb. 20260
Mini market
SUTRA POČINJE MINHENSKA KONFERENCIJA: Marco Rubio stiže s 50 kongresmena, Krišto s pet zaštitara?
12. Feb. 20260
Politika
BORJANA KRIŠTO S GINKELOM: "Bosna i Hercegovina kredibilan partner koja privlači investicije"
03. Feb. 20260
Politika
ČOVIĆ I KRIŠTO NA SASTANKU S EUROPARLAMENTARCIMA: "Ključno je osigurati legitimno predstavljanje"
30. Jan. 20262
Hronika
RIJEKA PIVA TEČE CESTOM: Iz kamiona poispadale brojne gajbe, razbijene flaše na sve strane, put blokiran
Prije 3h0
Politika
SAOPĆENJE NAŠE STRANKE JE IMBECILNO: Kada god je trebalo pomenuti stradanje Bošnjaka od strane hrvatskih zločinaca - odmah cenzura!
Prije 4h0
Politika
SRAMOTNA ŠUTNJA DRAGANA ČOVIĆA: HNS okreće glavu od političkog terora, vijećnici u Čapljini zapalili automobil dok su djeca spavala
Prije 4h0
Regija
"RASKRVARIO MI JE GLAVU, KOLEGA IMA ČVORUGU": Oglasio se advokat koga je gađao Čeda Jovanović, a ovako je počeo sukob - "Vrijeđali smo se"
Prije 4h0
Vijesti
IZNENAĐENJE I U MARTU: Evo kakvo nas vrijeme očekuje u narednih 15 dana...
17. Feb. 20260
Vijesti
NAKON THOMPSONOVOG KONCERTA U ŠIROKOM BRIJEGU: Nevjerovatan istup Ilije Cvitanovića...
18. Feb. 20263
Vijesti
AMERIČKI ZAOKRET: Washington postaje partner u energetskim projektima RS-a?
18. Feb. 20260
Vijesti
HAOS NA SJEDNICI NSRS: Skupštinska većina odbila da se raspravlja o...
17. Feb. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.