Društvo
JEDNO OD ZNAČAJNIH POMOGALA: Članovi Udruženja slijepih KS dobili savremeni mobitel prilagođen njihovim potrebama (FOTO)
24. Jul. 20250
Puharić je ovom prilikom izrazio saučešće ambasadoru, predsjedniku Mahmoudu Abbasu i narodu Palestine zbog brojnih nevino ubijenih.
Vijesti
30. Jan. 2025 30. Jan. 2025
0
Razgovarali su o sporazumu o primirju koji je na snazi od sredine januara ove godine, te podršci i pomoći koju su građani Sarajeva pružili palestinskom narodu.
Puharić je ovom prilikom izrazio saučešće ambasadoru, predsjedniku Mahmoudu Abbasu i narodu Palestine zbog brojnih nevino ubijenih.
Podsjetio je na učenike Osnovne škole „Hasan Kikić“ koji su organizirali humanitarni bazar, suosjećajući sa svojim vršnjacima.
Osim toga, jedan od simbola bosanskohercegovačke prijestolnice, sarajevska Vijećnica, u kojoj je današnji susret i organiziran, zasvijetila je obojena palestinskom zastavom, u znak solidarnosti sa svim nevinim žrtvama i njihovim porodicama.
Sastanku je prisustvovao i predsjednik Palestinske zajednice u Bosni i Hercegovini, Majed Maarouf koji je zajedno sa ambasadorom Namoorom uputio zahvalu na lokaciji koja je u Sarajevu ustupljena za sjedište bosanskohercegovačko-palestinskog kulturnog Centra.
Najavljeno je i svečano otvorenje na koje je pozvana delegacija Grada na čelu sa gradonačelnikom Puharićem.
Društvo
JEDNO OD ZNAČAJNIH POMOGALA: Članovi Udruženja slijepih KS dobili savremeni mobitel prilagođen njihovim potrebama (FOTO)
24. Jul. 20250
Vijesti
GLAVNI GRAD BOŠNJAKA I OSTALIH: Od šest ključnih pozicija u vlasti Sarajeva nijedno nije pripalo Hrvatima; to se nikada do sada nije desilo!
17. Jul. 20251
Kultura
30. GODIŠNJICA GENOCIDA U SREBRENICI: Komemorativni koncert u Vijećnici, Sarajevo i Italija zajedno za istinu
10. Jul. 20250
Mini market
SDP i NIP JOŠ NEMAJU DOGOVOR O ČELNICIMA GRADA: Ko će upravljati profitabilnim preduzećem JP Sarajevo nakon odlaska Hadžiomerovića
02. Jul. 20250
Vijesti
SRBIJA KLJUČA VEČERAS: Narod je poručio Vučiću da odlazi s vlasti
Prije 6h0
Ekonomija
INVESTITOR JE IZ SAD-a: Otvorena jedna od najmodernijih farmi u BiH (VIDEO)
Prije 6h0
Politika
GRKOVIĆ RASKRINKAO DODIKA: "Kafanski kabadahija ima pet nekretnina u Sloveniji! Istražujemo ga, gotov je" (VIDEO)
Prije 6h0
Sport
SENZACIJA U LATVIJI: Finska izbacila Srbiju s Eurobasketa
Prije 6h0
Vijesti
EKSKLUZIVNO / DRAMA U SARAJEVSKOM HOTELU HILLS: Prekinuto izlaganje potpredsjednika američkog AWS-a, pogledajte kako je sve završilo...
05. Sep. 20250
Vijesti
AMBASADORICA IZRAELA UZBURKALA JAVNOST: "Korištenje Hagade u političke svrhe šteti ugledu Sarajeva, donijela sam tešku odluku..."
05. Sep. 20251
Vijesti
INCIDENT NA SJEDNICI VIJEĆA NARODA RS: Marjanac prijetio Mahmutoviću, pozvana i policija
04. Sep. 20250
Vijesti
TUŽILAŠTVO BiH U SLUŽBI AGRESORA: Protiv branilaca BiH svjedoče oni koji su pucali na Sarajevo!
04. Sep. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.