Hronika
TRAGEDIJA U BOSNI I HERCEGOVINI: U stravičnoj saobraćajnoj nesreći poginule dvije osobe...
Prije 4h0
Policija se o ovom slučaju još uvijek nije oglašavala.
Hronika
04. Feb. 2025
0
U subotu oko 20:30 sati, u mjestu Višća kod Živinica, dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj su povrijeđena dvojica mladića, Ajdin Dedić (19) i Mirsad Šehić (24) piše Crna-Hronika.
Njihovo vozilo sletjelo je u rudarski kop dubok oko 200 metara, nakon što su se kretali putem koji nije bio adekvatno obezbijeđen i obilježen.
Ajdin Dedić zadobio je povrede opasne po život i trenutno se nalazi u kritičnom stanju na Odjelu intenzivne njege UKC Tuzla.
Vozač, Mirsad Šehić, također je teško povrijeđen i prebačen je na intenzivnu njegu nakon početnog zbrinjavanja u šok sobi.
Obojica su teško povrijeđena a na automobilu je pričinjena totalna šteta.
Policija se o ovom slučaju još uvijek nije oglašavala.
Hronika
TRAGEDIJA U BOSNI I HERCEGOVINI: U stravičnoj saobraćajnoj nesreći poginule dvije osobe...
Prije 4h0
Hronika
OBAVLJEN UVIĐAJ: U sudaru dva vozila u Semizovcu jedna osoba povrijeđena
27. Jan. 20250
Hronika
"OD TUGE ZA SINOM MAJKA SE RAZBOLJELA": Prije tri godine kolima ga je ubio sveštenik, porodica i dalje čeka pravdu - "Za rođendan je dobio patike, umro je u njima..."
25. Jan. 20250
Estrada
"TATA I MAMA SU BOLOVALI OD TUMORA. CIJELA KUĆA JE PALA NA MENE, A JA U DŽEPU IMAO SAMO 50 EURA": Pjevač prošao kroz pakao, a sad doživio još jedan UDARAC
18. Jan. 20250
Politika
TADIĆ PRIJETI SARAJEVU: "Platićete veliku cijenu mržnje koju ste godinama sijali!"
Prije 12 min0
Hronika
NOVI DETALJI STRAVIČNE NESREĆE NA SJEVEROISTOKU BiH: Poginule dvije djevojke, jedna u teškom stanju
Prije 23 min0
Svijet
LOŠE VIJESTI ZA PALESTINCE: "U potpunoj smo koordinaciji po pitanju budućnosti Gaze!"
Prije 30 min0
Politika
ANALIZA NJEMAČKOG RADIJA: Potpuni raspad političkih odnosa u BiH i sunovrat evropskog puta
Prije 43 min0
Hronika
PROCURIO SADRŽAJ PORUKA: Dvostruki ubica iz Kalesije imao je jasan plan...
14. Feb. 20250
Hronika
DETALJI DRAME U ŽIVINICAMA: Došao da svjedoči pa upucan ispred Suda u obje noge i ruku
14. Feb. 20251
Hronika
DRAMA NA NEBU: Avionu otkazala oba motora, srušio se u more...
15. Feb. 20250
Hronika
DRAMA U AUSTRIJI: Radnik iz Bosne i Hercegovine sukobio se s kolegom iz Srbije, pokušao je pobjeći..
15. Feb. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.