IVAN HULJIĆ BIO JE I U SARAJEVU NA KONCERTU JELENE ROZGE: U novembru je "uhvaćen" u VIP zoni dvorane "Zetra"

Rozga je i tokom nedavno održanih koncerata u Sava Centru u Beogradu rekla novinarima da je njen dečko bio u publici, ali nije htjela otkriti o kome je riječ.

  • Show

  • 09. Feb. 2025  09. Feb. 2025

  • 0

Nakon što su nedavno snimljeni u jednom supermarketu u Splitu, mediji ne prestaju pisati o ljubavnoj vezi Jelene Rozge i Ivana Huljića, a Klix.ba objavljuje snimak koji pokazuje da je Huljić bio uz Rozgu na koncertu u Sarajevu u novembru prošle godine.

Na videosnimku se vidi da je Ivan Huljić bio u VIP zoni tokom koncerta u sarajevskoj Zetri. Snimak je nastao prilikom izvođenja pjesme "Lavica", čiju muziku i tekst potpisuju Ivanovi roditelji - Tonči i Vjekoslava Huljić.

Njegovi susjedi ranije su za medije naveli kako ih često viđaju i da Jelena Rozga izlazi iz njegovog stana. Srbijanski mediji nakon toga su objavili fotografije kako šetaju Budimpeštom držeći se za ruke.

O svemu tome oglasio se i Tonči Huljić, kada su ga novinari pitali o Ivanovom ljubavnom životu. No, Tonči je tada rekao da "sinu neće ulaziti u krevet te da ga podržava ako je to istina".

Također, Rozga je tokom nedavno održanih koncerata u Sava Centru u Beogradu rekla novinarima da je njen dečko bio u publici, ali nije htjela otkriti o kome je riječ.

"Bio je tu večeras i na drugom koncertu. Poljubio me je i zagrlio pred koncert i poželio mi je sreću. Ljubav je najbitnija. Cvijeće sam dobila od publike, puno plišanih medvjedića i lavova i sve to nosim u Split", rekla je tada.

Zanimljivo je da su mediji i prije desetak godina povezivali Rozgu i 10 godina mlađeg Huljića. Naime, 2009. godine hrvatski mediji su pisali da je tada 21-godišnji Ivan često boravio u Jeleninom stanu, a on je 2010. godine izjavio da je "Jelena divna osoba i da mu je drago što su ga povezivali s njom".

Nakon spekulacije o vjenčanju, Rozga je kazala da je zaljubljena i sretna, ali da se ne udaje. 

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...