Hronika
UPOZORENJE VOZAČIMA: Oprez zbog odrona, prekid saobraćaja na cestovnim pravcima...
29. Jan. 20250
Iz BIHAMK-a su kazali da su dobili prijavu o obrušavanju dijelova stijene te da je obaviještena i policija.
Vijesti
27. Feb. 2025 27. Feb. 2025
0
U blizini Hidroelektrane "Jablanica" došlo je do obrušavanja dijelova stijene na put, a prema navodima vozača koji su se zatekli na toj dionici, opasnost predstavlja i dio stijene koji još nije pao.
Odron se desio neposredno iza tunela kod brane i na svu sreću niko nije povrijeđen, a vozačima se savjetuje da oprezno voze.
Iz BIHAMK-a su kazali da su dobili prijavu o obrušavanju dijelova stijene te da je obaviještena i policija.
Zbog većeg odrona na magistralnom putu Jablanica-Prozor (kod mjesta Brana) saobraća se otežano, jednom trakom. Hvala gosp.Danilu za fotografiju. #VoziteOprezno #odroni #stanjenacestama #BIHAMK
Objavljuje BIHAMK u Četvrtak, 27. veljače 2025.
Zbog svega formirane su duge kolone automobila iz oba pravca.
Estrada
NINA BADRIĆ JE GODINAMA RADILA U BUTIKU, A ONDA JE U RADNJU UŠAO POZNATI PJEVAČ: "Sutra me je odveo da potpišem ugovor"
Prije 2h0
Sport
DODIJELJENA PRESTIŽNA NAGRADA "LAUREUS 2025": Duplantis i Biles sportisti godine, Yamal proglašen "čudom sezone"
Prije 2h0
Svijet
VATIKAN ZAPEČATIO SLUŽBENU PAPINU REZIDENCIJU: Počinje razdoblje žalovanja (VIDEO)
Prije 2h0
Svijet
TRUMP OBJAVIO: "S Melaniom dolazim na sahranu pape Franje"
Prije 3h0
Vijesti
ALARMANTNA PREDVIĐANJA UN-a: BiH će ostati bez više od pola stanovništva do 2100. godine
19. Apr. 20250
Vijesti
APEL IZ FEDERALNE TELEVIZIJE: "Tražimo zaštitu od protivzakonitog političkog preuzimanja!"
20. Apr. 20250
Vijesti
UNUTRAŠNJI NEPRIJATELJI: Dodik na mukama, prijetnje Tegeltiji da će završiti kao Nešić
19. Apr. 20250
Vijesti
ŠOKANTNE TVRDNJE MILORADA DODIKA: "Britanci su htjeli da me likvidiraju po mafijaškom principu; prate me agenti bivšeg AID-a; ne može me ni NATO UHAPSITI!"
19. Apr. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.