Društvo
HITNA POMOĆ U BiH OSTAJE BEZ DOKTORA MEDICINE: Zdravstveni sistem puca, ljekari bježe zbog plata i loših uslova
16. Feb. 20260
O događaju je obaviješteno Okružno javno tužilaštvo u Trebinju.
Hronika
29. Mar. 2025
0
Mladi vozač Renaulta inicijala I.A. iz Trebinja podlegao je povredama koje je sinoć zadobio u udesu u trebinjskom mjestu Gljiva.
Naime, policiji je sinoć oko 22.15 prijavljeno da se dogodila saobraćajna nezgoda na magistralnom putu M1-109.
"Učestvovali su putnički automobil marke ford kojim je upravljala osoba J.V. iz Bileće i putnički automobil marke reno kojim je upravljao I.A. iz Trebinja. Vozač I.A. je uslijed zadobijenih povreda preminuo u Opštoj bolnici u Trebinju dok su suvozač R.P. i putnik N.P. zadobili teške tjelesne povrede", navode iz policije.
Svi akteri ove nezgode su mladići u dvadesetim godinama, a R. P. i putnik N.P. hospitalizirani su također u trebinjskoj bolnici.
O događaju je obaviješteno Okružno javno tužilaštvo u Trebinju.
Društvo
HITNA POMOĆ U BiH OSTAJE BEZ DOKTORA MEDICINE: Zdravstveni sistem puca, ljekari bježe zbog plata i loših uslova
16. Feb. 20260
Hronika
DETALJI DRAME NA SJEVERU BOSNE: Riskirajući vlastiti život spriječio moguću tragediju u neposrednoj blizini...
16. Jan. 20260
Regija
UŽAS U CRNOJ GORI: Čovjeku pozlilo u restoranu, doktor odbio poslati hitnu pomoć
15. Okt. 20250
Hronika
DIJETE NIJE DISALO: Hitna pomoć objavila detalje o slučaju smrti 11-mjesečne bebe
11. Sep. 20250
Ekonomija
OD VRHA DO DNA: Bivši lider namjenske industrije BiH u velikim problemima, gubitak iznosi čak...
Prije 18 min0
Mini market
GRAĐANI OGORČENI: Povećanje plaća zastupnicima izazvalo burne reakcije u javnosti...
Prije 25 min0
Hronika
DETALJI UŽASA U SANDŽAKU: Audijem udario u prometni znak, pa u kamion, tri osobe...
Prije 35 min0
Politika
NEVJEROVATAN ISTUP ELMEDINA KONAKOVIĆA: „Ako ne rade za Dodika i Cvijanović, onda su im podvalili...“
Prije 49 min1
Hronika
SUDNICA NA RUBU INCIDENTA: Ramo Isak upao sa zakašnjenjem i govorio povišenim tonom, Faćo mu odbrusio: "Ne deri se, međede jedan"
Prije 16h0
Hronika
STRAVIČAN SNIMAK IZ TEL AVIVA: Nožem s leđa napao rabina, uslijedila borba na život i smrt (VIDEO)
12. Mar. 20260
Hronika
KRVAVI PIR U SAD-u: Napadač se kamionom zabio u sinagogu i počeo pucati (FOTO)
12. Mar. 20261
Hronika
ŠVERCERSKI LANAC PUKAO U TUZLI: UIO zaplijenila robu vrijednu 170.000 KM
12. Mar. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.