HiTec
SAMSUNGOVI PAMETNI TELEFONIi DONOSE SNAŽNE PERFORMANSE: Ipak, neke greške se poavljaju
Prije 2h0
Njih dvoje su se upoznali 2014. godine.
Show
11. Apr. 2025 11. Apr. 2025
0
Bivša balerina Melanie Hamrick (37) konačno je potvrdila vjeridbu s rokerom Mickom Jaggerom (81), frontmenom grupe "Rolling Stones", koja se desila još prije dvije ili tri godine.
O tome se donedavno samo špekulisalo, ali ova bivša balerina je vjeridbu slučajno potvrdila u intervjuu za "Paris Match".
Uprkos tome, Melanie kaže da im se ne žuri sa pripremama za vjenčanje.
"Možda ćemo se vjenčati jednog dana, a možda i nećemo. Toliko smo sretni sa životom koji trenutno imamo da ne želimo ništa da mijenjamo", rekla je u intervjuu za "Paris Match".
Njih dvoje su se upoznali 2014. godine na koncertu grupe "Rolling Stones" u Tokiju gde je Melani došla kao plesačica.
Tada je imala 26 godina, a ono čega se sjeća jeste da ju je Jagger u prolazu pozdravio. Navodno, slavni muzičar se "smirio" otkad je sa njom. Ranije je mijenjao djevojke, ali sada ga Melanie i sin zajedno prate na svim turnejama.
HiTec
SAMSUNGOVI PAMETNI TELEFONIi DONOSE SNAŽNE PERFORMANSE: Ipak, neke greške se poavljaju
Prije 2h0
Kultura
QUENTIN TARANTINO JE SVE ANALIZIRAO I OBJASNIO: Kaže da su ovi filmovi označili kraj zlatnog doba Hollywooda
Prije 2h0
Politika
ENVER HALILOVIĆ O SAMITU U SKOPLJU: "Nažalost, Bosna i Hercegovina čak nije uspjela ni da ponudi..."
Prije 3h0
Hronika
TEŽAK UDES MOTOCIKLISTE IZ BOSNE I HERCEGOVINE U AUSTRIJI: Spasavao ga helikopter
Prije 3h0
Show
RASKOŠNA SVADBA U BUDVI: Edin i Amra Džeko zablistali u elegantnom izdanju
30. Jun. 20250
Show
JELENA JE NOVAKA OSTAVLJALA TRI PUTA: Iz jednog razloga ga ne može podnijeti
Prije 5h0
Show
PREDVIDJELA SVOJU SMRT: Popularna glumica preminula zbog tretmana kojeg sve žene traže
Prije 12h0
Show
BEZOSOVA NOVA SUPRUGA NA RUCI NOSI BOGATSTVO: Vjenčani prsten Lauren Sanchez košta nevjerovatnih...
29. Jun. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.