Show
SKINUT S NADZORNE KAMERE: Na suđenju Diddyju bit će prikazane snimke na kojima tuče djevojku
Prije 21 min0
Kineski je to odgovor na odluku SAD-a da nametne carine od 145 posto na kinesku robu.
Ekonomija
16. Apr. 2025 16. Apr. 2025
0
Kina je naredila svojim avioprijevoznicima da ne preuzimaju nove letjelice američkog proizvođača Boeing, donosi Bloomberg News.
Kineski je to odgovor na odluku SAD-a da nametne carine od 145 posto na kinesku robu.
Dionice zrakoplovne tvrtke Boeing, čije je jedno od glavnih rastućih tržišta Kina, odmah su pale. Kako javlja Reuters, tri najveća kineska avioprijevoznika planirala su do 2027. preuzeti 179 aviona tog američkog proizvođača.
-Kratkoročno gledano, visoke carine koje je uveo SAD izazvat će određeni pritisak na kinesku vanjsku trgovinu i ekonomiju, ali neće promijeniti dugoročnu pozitivnu putanju razvoja.
Ekonomski temelji Kine su zdravi, otporni i puni potencijala, zato imamo samopouzdanje, sposobnost i snagu za suočavanje s izazovima i postizanje naših razvojnih ciljeva, rekao je Shen Laiyun, zamjenik povjerenika kineskog državnog ureda za statistiku.
Show
SKINUT S NADZORNE KAMERE: Na suđenju Diddyju bit će prikazane snimke na kojima tuče djevojku
Prije 21 min0
HiTec
GOOGLE, IPAK, NE PREKIDA SA KOLAČIĆIMA: Ova promjena planova je zabrinjavajuća jer...
Prije 24 min0
Zabava
"SVI NA GRADSKI STADION": "Manijaci" parolom i bakljadom ispred Vijećnice najavili derbi na Koševu (VIDEO)
Prije 37 min0
Evropa
ZATVOREN KOVČEG PAPE FRANJE: Očekuje se više od 200.000 ljudi na sahrani
Prije 37 min0
Ekonomija
BANKE SE ZADEVERALE SCHMIDTOVOM ODLUKOM: Nema više novca za Stevandića i Dodika; EVO kako će sada djelovati
24. Apr. 20250
Ekonomija
AUSTRIJSKI MEDIJ PIŠE: Kako avionska karta od 30 eura za Tuzlu iznenada postaje 130 eura
24. Apr. 20250
Ekonomija
FEDERACIJI BiH PRIJETI JEDAN OD NAJTEŽIH EKONOMSKIH UDARA: Industrijski gigant na ivici kolapsa, gubici iznose više od 150 miliona KM
23. Apr. 20250
Ekonomija
JEDAN OD RIJETKIH KOJI JE PREDVIDIO KRIZU IZ 2008. SADA IMA NOVU PROGNOZU: "Ovo je kraj Amerike, tri nova igrača preuzimaju vladavinu"
24. Apr. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.