Mini market
IZRAELSKI LIST HAAERTZ: Zašto je Izrael primio negatora genocida Dodika?
06. Jun. 20250
Slanje samo tri inspektora pred Administrativni centar Vlade RS u Istočnom Sarajevu sa zadatkom da uhapse Dodika, iz SIPA-e pravdaju nastojanjem da se umanji rizik i izbjegne eventualni sukob tokom realizacije naredbi Suda BiH.
Vijesti
06. Maj 2025
0
Policijska uprava Istočno Sarajevo je danas podnijela prijavu o počinjenom krivičnom djelu javnom tužilaštvu RS protiv sedam policijskih službenika SIPA-e.
"Policijski službenici SIPA-e sumnjiče se da su počinili krivična djela protivpravno lišenje slobode iz člana 143. stav 1. i 2., a u vezi sa članom 22. – pokušaj i zloupotreba službenog poližaja ili ovlaštenja iz člana 315. stav 1. Krivičnog zakonika bh. entiteta RS, saopšteno je iz PU Istočno Sarajevo, prenosi Vijesti.ba.
Podsjećamo, SIPA je Dodika pokušala uhapsiti ispred Administrativnog centra Vlade Republike Srpske u Istočnom Sarajevu 23. aprila, a u čemu su ih spriječili pripadnici MUP-a Srpske.
Iz Policijske uprave Istočno Sarajevo su saopštili da su podnesene krivične prijave protiv A.M., S.S., Z.L., M.M., M.F., M.R. i Z.A.
Slanje samo tri inspektora pred Administrativni centar Vlade RS u Istočnom Sarajevu sa zadatkom da uhapse Dodika, iz SIPA-e pravdaju nastojanjem da se umanji rizik i izbjegne eventualni sukob tokom realizacije naredbi Suda BiH.
Mini market
IZRAELSKI LIST HAAERTZ: Zašto je Izrael primio negatora genocida Dodika?
06. Jun. 20250
Politika
VUKANOVIĆ O POLITIČKOJ SITUACIJI: "Dragan Čović je spreman na sve, Dodika će zadržati do kraja" (VIDEO)
11. Maj 20250
Politika
LJUBODRAG STOJADINOVIĆ ZA "SB": "Vučić koji je od države napravio NUŽNIK koji smrdi do neba, a koga štite penzionisani zločinci iz Crvenih beretki, preko Dodika pokušava da destabilizuje BiH zbog…”
11. Maj 20250
Vijesti
ČANAK O ŠAMARU VUČIĆU U SAD, ALI I DODIKU: "Sve isto kao u slučaju Karadžića i Mladića"(VIDEO)
10. Maj 20250
Sex i grad
ŠOK NA JADRANU: Mještanin snimio seks u troje na plaži
Prije 9 min0
Vijesti
100 KM SJEĆANJA I ODAVANJA POČASTI ŽRTVAMA GENOCIDA: Više od 6.000 učesnika kreće na trodnevni Marš mira
Prije 27 min0
Zabava
VELIKA PREKRETNICA U ZVIJEZDAMA: Četiri horoskopska znaka ulaze u moćnu eru sreće i preobražaja zahvaljujući retrogradnom Neptunu!
Prije 36 min0
Mini market
ČEKA SE VSTV: Pravosudni rukovodioci odbijaju razgovore o slučaju Milorada Dodika i disciplinskoj istrazi
Prije 48 min0
Vijesti
STIGLE LOŠE VIJESTI IZ VIJEĆA MINISTARA: Veliki kreditor prekida dalje finansiranje projekata u BiH!
Prije 22h0
Vijesti
ALMIR DŽUVO ZAOBIŠAO POLICIJU: Šef OSA-e lično odvezao Dodika do suda
05. Jul. 20254
Vijesti
AVDO AVDIĆ O LICEMJERJU LAKTAŠKOG VOŽDA: "Dodik je priznao institucije tek kada su mu obećale da ga neće pritvoriti" (VIDEO)
05. Jul. 20252
Vijesti
"DŽUVO KOLIKO KOŠTA DRŽAVA I NAGODBA": Nebojša Vukanović prozvao direktora OSA-a pa poručio: "UDBA ovdje i dalje drži sve konce"
06. Jul. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.