MUHAMED JE ZAPROSIO: Vjerila se Tanja Savić!

Svadbu planiraju za narednu godinu, kada budu gotovi radovi u porodičnom domu, a ono što bi ona najviše voljela je da svom 11 godina mlađem vjereniku podari bebu.

  • Estrada

  • Prije 13h  

  • 0

Tanja Savić rekla je "Da" svom partneru Muhamedu Bešiću sa kojim uživa u ljubavi nekoliko godina.

Pjevačica se vjerila daleko od očiju javnosti, a srećne vesti potvrdila je za "Skandal", prenosi Grand.

"On nije hteo kamere, očekivala sam negde da će da me zaprosi. Stalno sam se oduševljavala lepim prstenjem i nije mi bilo sramota to da kažem. Kada sam videla jedan on je odmah otišao i kupio ga. Obeležili smo taj trenutak i verili smo se", otkriva Tanja i kaže da su radovi na zajedničkoj kući pri kraju.

Svadbu planiraju za narednu godinu, kada budu gotovi radovi u porodičnom domu, a ono što bi ona najviše voljela je da svom 11 godina mlađem vjereniku podari bebu.

"Planiramo da pravimo kuću, pa kad se to završi… Samo neka mi dragi Bog da da rodim, to bi bio najveći blagoslov. Priželjkujem treće dete. Volela bih da mu rodim dete i volela bih da rodim još jedno dete da uživam u ovim zrelim godinama", rekla je Savićeva u emisiji „Premijera – vikend specijal“.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...