SLUČAJ KOD KAKNJA: Priveden 45-godišnjak jer je poznaniku ukrao ovcu

Policija nastavlja s radom na potpunom dokumentovanju ovog krivičnog djela

  • Hronika

  • 26. Maj 2025  

  • 0

Policijski službenici iz Kaknja uhapsili su lice inicijala S.B. (1980) iz Kaknja zbog sumnje da je počinio krivično djelo krađe.

Incident se dogodio 24. maja 2025. godine oko 23:25 sati u mjestu Desetnik, kada je osumnjičeni iz tora otuđio ovcu, vlasništvo M.J. (1974), također iz Kaknja.

Nakon prijave događaja, policijski istražitelji Policijske stanice Kakanj su izašli na mjesto događaja i izvršili uviđaj. S.B. je lišen slobode i zadržan u prostorijama za zadržavanje radi daljnje kriminalističke obrade.

Policija nastavlja s radom na potpunom dokumentovanju ovog krivičnog djela, koje je okvalifikovano kao krađa, u skladu sa članom Krivičnog zakona Federacije Bosne i Hercegovine.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...