Evropa
UKRAJINCIMA NA RATIŠTE STIŽE NEOČEKIVANA POMOĆ: Šta će reći demokratski Zapad?
Prije 57 min0
Trenutno se nalazi u zatvoru Regina Coeli u Rimu.
Hronika
30. Maj 2025
0
Pripadnici rimskih karabinjera saopćili su da su, nakon godinu dana istrage, riješili krivično djelo i uhapsili 34-godišnjeg državljanina Bosne i Hercegovine, koji je identifikovan putem DNK analize.
Kako se navodi u policijskom saopćenju, 15. juna prošle godine muškarac je brutalno napao 64-godišnju Italijanku s namjerom da je opljačka. Međutim, žrtva je počela vikati, što je napadača uplašilo, pa je pobjegao s mjesta događaja ukravši skuter.
Tokom bijega izgubio je kontrolu nad skuterom i udario u automobil. Tom prilikom je teško povrijeđen, a krv koja je ostala na šoferšajbni automobila postala je ključni dokaz.
Policija je odmah prikupila tragove i poslala ih na analizu. Budući da je riječ o osobi koja je već evidentirana u policijskim dosijeima, DNK se poklopio nakon nekoliko mjeseci.
Nadležni su ga pronašli na adresi prebivališta i odmah lišili slobode. Trenutno se nalazi u zatvoru Regina Coeli u Rimu.
Evropa
UKRAJINCIMA NA RATIŠTE STIŽE NEOČEKIVANA POMOĆ: Šta će reći demokratski Zapad?
Prije 57 min0
Društvo
EMOTIVAN ISPRAĆAJ: Zaposlenici Hitne pomoći Sarajevo se u koloni vozila oprostili od mlade doktorice Aide Softić
Prije 1h0
Jeste li znali
SVE JE PAŽLJIVO OSMIŠLJENO: Psihološki trikovi koje koriste menadžeri restorana da bi vas natjerali da potrošite što više
Prije 1h0
Društvo
PRAZAN TABUT U STOCU ISPRED GRADSKE UPRAVE: Ako nema mjesta za mrtve, kako će ga biti za žive?
Prije 1h0
Hronika
UZNEMIRUJUĆI SNIMCI: Drama u Novom Pazaru, u masovnoj tuči ima mrtvih...
31. Jul. 20250
Hronika
PRIPADNIK SIPA-e KOJI JE OTKRIVEN U SKY APLIKACIJI SVE PRIZNAO: Kriminalce obavještavao o istragama
31. Jul. 20250
Hronika
"KAKO ĆEŠ SE, SINE, BUDITI SVAKI DAN S TIM DA SI NEKOG UBIO": Vapaj majke maloljetnog ubice iz Novog Pazara, cijepa dušu! SVA OČAJNA I U SUZAMA GLEDALA KAKO GA SPROVODE NA SASLUŠANJE!
01. Avg. 20250
Hronika
JEZIVA SUDBINA DJEČAKA KOJI JE UBIJEN U TUČI U NOVOM PAZARU: Umjesto da uživa na ljetovanju, izboden nožem
31. Jul. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.