Svijet
AMERIKA DONIJELA STRATEŠKU ODLUKU: Bidenova administracija odobrila prodaju oružja jednoj zemlji u vrijednosti od 650 miliona dolara...
05. Nov. 20211
Izraelske snage napale su Iran u ranim jutarnjim satima u petak
Svijet
13. Jun. 2025
0
Iran je u petak navečer pokrenuo napad odmazde na Izrael, a Sjedinjene Američke Države (SAD) pomažu u presretanju raketa, objavio je Axios, pozivajući se na izraelskog i visokog američkog zvaničnika.
Pentagon, kojem se obratila Anadolija, odbio je komentarisati te navode.
Iran je pokrenuo protunapad pod nazivom "Operacija istinito obećanje III", lansirajući rakete na nekoliko ciljeva u Izraelu.
Prema listu "Haaretz", potvrđeno je da je najmanje 15 ljudi povrijeđeno.
Izraelske snage napale su Iran u ranim jutarnjim satima u petak, pogodivši nuklearna i raketna postrojenja i ubivši visoke vojne zapovjednike i naučnike. Iran je obećao oštar odgovor.
Mini market
RADOVANU POTONULE SVE LAĐE: "Kad bi nam se Sarajevo smilovalo..."
Prije 11 min0
Sport
NOVA TOP - LISTA: Edin Džeko više nije najplaćeniji nogometaš iz BiH, najviše zarađuje...
Prije 21 min0
Regija
BURNO U SUSJEDSTVU: Šefovi klubova odbornika opozicije i vlasti složni u povećavanju iznosa naknade...
Prije 25 min0
Vijesti
ZAŠTO JE PLENKOVIĆ DOŠAO U BANJU LUKU: Nakon sjednice dva HDZ-a sve je jasno...
Prije 27 min0
Svijet
TRUMP ZAPREPASTIO SVIJET: Procurio plan američkog predsjednika, od iduće godine sve se mijenja...
Prije 3h1
Svijet
THOMAS MASSIE SVOJOM IZJAVOM ŠOKIRAO EU: "Trebali bismo se povući iz NATO-a i taj novac koristiti za odbranu naše zemlje, a ne..."
10. Dec. 20250
Svijet
BJESNI RAT NA ISTOKU: Sukob se proširio i na unutrašnjost, raste broj mrtvih, Trump se ne oglašava...
10. Dec. 20250
Svijet
TRUMP JE UPRAVO DAO ZELENSKOM NAJSTRAŠNIJI ULTIMATUM: Vrijeme mu brzo ističe, a u RIZIKU je čitava zemlja; Putin već trlja ruke
09. Dec. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.