POD OKRILJEM NOĆI: Iz prodavnice u Visokom ukradena kutija Pomozi.ba

Iz MUP-a Zeničko-dobojskog kantona je saopćeno da je krađu u utorak policiji prijavila radnica prodavnice, K.E. (48) iz Visokog.

  • Hronika

  • 25. Jun. 2025  

  • 0

Nepoznata osoba je iz prodavnice "Brojler" na području Visokog ukrala kutiju za dobrovoljne priloge "Pomozi.ba" u kojoj je bila neutvrđena količina novca.

Iz MUP-a Zeničko-dobojskog kantona je saopćeno da je krađu u utorak policiji prijavila radnica prodavnice, K.E. (48) iz Visokog. 

Nakon prijave na lice mjesta upućena je patrola policije Policijske stanice Visoko koja je utvrdila da je nepoznata osoba dan ranije podesnim predmetom otvorila vrata prodavnice i iz unutrašnjosti objekta ukrala plastičnu kutiju za dobrovoljne priloge "Pomozi.ba" u kojoj je bila neutvrđena količina novca i 100 KM iz kase.

Uviđaj su izvršili pripadnici Odjeljenja kriminalističke policije PS Visoko.

Vezane vijesti

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...