ŠTETA OBJAVIO: Sutra se pušta u saobraćaj ova raskrsnica

Prema njegovim riječima, šine su postavljene na raskrsnici kod Butmira, a trenutno se radi na asfaltiranju, nakon čega će raskrsnica biti puštena u saobraćaj već sutra.

  • Vijesti

  • Prije 4h  

  • 0

Ministar saobraćaja Kantona Sarajevo Adnan Šteta najavio je završetak radova na četvrtoj raskrsnici tramvajske pruge između Ilidže i Hrasnice.

Prema njegovim riječima, šine su postavljene na raskrsnici kod Butmira, a trenutno se radi na asfaltiranju, nakon čega će raskrsnica biti puštena u saobraćaj već sutra.

„Rad se vidi i nema stajanja,“ napisao je ministar Šteta u svojoj objavi na društvenim mrežama, naglašavajući dinamiku radova na ovom infrastrukturnom projektu.

Rekonstrukcija i proširenje tramvajske pruge na relaciji Ilidža-Hrasnica dio su šireg plana modernizacije saobraćajne infrastrukture u Kantonu Sarajevo, čiji je cilj unapređenje javnog prevoza i smanjenje saobraćajnih gužvi.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...