POLITIČKA PREPUCAVANJA DOK NAM GORI NACIONALNI PARK: Direktoru u RS-u istekao mandat, pa zabranio helikopter?

Nepristupačan teren otežava posao vatrogascima, koji su u ovoj situaciji nemoćni, a kako saznaju, niko iz Nacionalnog parka nije izašao na teren.

  • Vijesti

  • 04. Jul. 2025  

  • 0

U Nacionalnom parku "Drina" Srebrenica izbio je požar, javili su čitaoci BN portala.

Nepristupačan teren otežava posao vatrogascima, koji su u ovoj situaciji nemoćni, a kako saznaju, niko iz Nacionalnog parka nije izašao na teren.

Direktoru Uprave Civilne zaštite Borisu Trniniću istekao je mandat i on je odbio da potpiše ugovor sa MUP-om za angažovanje helikoptera za gašenje požara, kažu naši izvori.

Pokušali su iz RTV BN stupiti u kontakt sa direktorom Nacionalnog parka "Drina" Srebrenica, ali se nije javljao na telefon.

Također, za sada nismo dobili nikakve informacije iz Civilne zaštite Srebrenica.

(BN)

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...