Vijesti
SAVO MINIĆ SE POSIPA PEPELOM: "Avion Vlade je na remontu, nikoga i nigdje nije prevozio"
10. Dec. 20250
Srećom, avion je bez problema sletio, a svi putnici su potom kopnenim putem prevezeni do Bingöla.
Hronika
05. Jul. 2025
0
Kako prenosi Haber, pilot je zbog sigurnosnih razloga odlučio da se ne nastavi let prema krajnjoj destinaciji te je odmah preusmjerio avion.
Srećom, avion je bez problema sletio, a svi putnici su potom kopnenim putem prevezeni do Bingöla.
Vijesti
SAVO MINIĆ SE POSIPA PEPELOM: "Avion Vlade je na remontu, nikoga i nigdje nije prevozio"
10. Dec. 20250
Jeste li znali
ŠOK NA LETU 5390: Priča o čovjeku koji je ispao iz kokpita aviona na visini od 7.000 metara… (VIDEO)
22. Sep. 20250
Hronika
DRAMA NA NEBU: Avionu sa 273 putnika se zapalio motor - "Čuo se zastrašujući zvuk" (VIDEO)
19. Avg. 20250
Evropa
DRAMA NA NEBU IZNAD GRČKE: U kokpitu aviona se pojavio dim
19. Jun. 20250
Društvo
OD BICIKLA DO TENKA: Kakvu nam budućnost predviđa Mark Rutte, prvi čovjek NATO-pakta
Prije 20 min0
Hronika
OPSEŽNA AKCIJA: Hapšenja u RS zbog dječije pornografije, korišten alat AI
Prije 31 min0
Vijesti
PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BiH: Teško do zakona o VSTV-u BiH i do februara
Prije 37 min0
Hronika
DETALJI O HAPŠENJU HAZIRA MAHMUTOVIĆA: Hvalio se da zna Ramu Isaka, od ljudi tražio novac da ih zaposli u FUP-u
Prije 40 min1
Hronika
ISPLIVALE NOVE FOTOGRAFIJE NAPADA NA MENADŽERA ACE LUKASA: Oboren na pod, šutiran i udaran u glavu; poznato ko ga je spasio
22. Dec. 20250
Hronika
KRVAVI PIR NA AUTOPUTU: "Krenuli smo u Njemačku s 25.000 eura keša kupiti novi auto. Završio sam pokraden, u nesvijesti nasred autoceste, a najgori pakao tek me čekao" (VIDEO)
22. Dec. 20250
Hronika
SNIMAK KOJI JE ZGROZIO SVIJET: Doktor nasrnuo na bolesnog čovjeka jer mu je tražio poštovanje (VIDEO)
Prije 16h0
Hronika
TUGA U BIH: Borbu s teškom bolešću izgubio učenik generacije
23. Dec. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.