DRAMA U MOSTARU JOŠ TRAJE: Evo šta vatrogasci kažu o strašnom požaru

Na mjesto događaja trebao bi stići i inspektor za zaštitu od požara, koji će utvrditi tačan uzrok izbijanja vatre.

  • Hronika

  • 09. Jul. 2025  

  • 0

Komandant Profesionalne vatrogasne jedinice Mostar Petar Jurić potvrdio je da je požar koji je izbio u popodnevnim satima u četvrtak stavljen pod kontrolu, ali da će gašenje potrajati. Uzrok izbijanja požara još uvijek nije poznat.

„Ekipe su i dalje na terenu, požar je pod kontrolom i vatra se više ne može širiti. Pred nama je još dosta posla, ali situacija je pod nadzorom i nema opasnosti od daljeg širenja“, izjavio je Jurić.

Kako je dodao, intervencija će potrajati s obzirom na jačinu požara i zahtjevnost terena.

Na mjesto događaja trebao bi stići i inspektor za zaštitu od požara, koji će utvrditi tačan uzrok izbijanja vatre.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...