Regija
KOSOR ŽESTOKO ODGOVORILA PLENKOVIĆU: "Heroji koji su branili Hrvatsku jedini imaju pravo govoriti o povjerenju"
Prije 16 min0
Sagovornici su se saglasili da će Grupe prijateljstva u oba zakonodavna tijela igrati važnu ulogu u promoviranju saradnje između BiH i Kraljevine Saudijske Arabije
Vijesti
12. Jul. 2025
0
Predsjedavajući Predstavničkog doma Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine (PSBiH) dr. Denis Zvizdić sastao se danas sa visokom delegacijom Kraljevine Saudijske Arabije, koju je predvodio predsjedavajući Grupe prijateljstva između BiH i Kraljevine Saudijske Arabije i član Savjetodavnog vijeća (Majlis Ash-Shura) Kraljevine Saudijske Arabije Abdulrahman bin Sanhat Al-Harbi.
Foto: Press Parlament BiHTokom sastanka razgovarano je o jačanju bilateralnih odnosa između dvije prijateljske zemlje, s posebnim akcentom na parlamentarnu saradnju, ekonomske veze, turizam i kulturnu razmjenu. Istaknuta je obostrana spremnost za intenziviranje međusobnih kontakata i produbljivanje saradnje u oblastima od zajedničkog interesa.
Predsjedavajući Zvizdić je izrazio zahvalnost Kraljevini Saudijskoj Arabiji na dosadašnjoj podršci Bosni i Hercegovini, te naglasio važnost nastavka prijateljskih odnosa koji se temelje na uzajamnom poštovanju i partnerstvu.
Foto: Press Parlament BiHSagovornici su se saglasili da će Grupe prijateljstva u oba zakonodavna tijela igrati važnu ulogu u promoviranju saradnje između BiH i Kraljevine Saudijske Arabije, saopćeno je iz Kabineta predsjedavajućeg Predstavničkog doma Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine dr. Denisa Zvizdića.
Regija
KOSOR ŽESTOKO ODGOVORILA PLENKOVIĆU: "Heroji koji su branili Hrvatsku jedini imaju pravo govoriti o povjerenju"
Prije 16 min0
Sport
STIGLO JE ČUVENO "HERE WE GO": Zinedine Zidane je novi selektor Francuske
Prije 18 min0
Vijesti
FEDERALNA VLADA NE ODUSTAJE OD NOVE ŽELJEZARE: Traže da se preispitaju potraživanja lica bliskih vlasniku
Prije 20 min0
Hronika
SMRTONOSNI SKOK: Padobranac stradao nakon kvara tokom otvaranja padobrana
Prije 24 min0
Vijesti
HRVATSKI MINISTAR ODGOVORIO KONAKOVIĆU, SPOMENUO JE I ALIJU IZETBEGOVIĆA: "Dođite u Knin..."
15. Jul. 20261
Vijesti
POLITIČKA ANALITIČARKA TANJA TOPIĆ: Dodikov SNSD šuti jer će podržati svaku odluku koja dolazi iz...
16. Jul. 20262
Vijesti
IZNENAĐUJUĆE ILI OČEKIVANO: Evo iz koje bi zemlje trebao doći novi visoki predstavnik u BiH
Prije 5h1
Vijesti
LIJEPI STRAH: Za 24 sata Tužilaštvu poslano 309 krivičnih prijava, negatori genocida brišu i objave i profile društvenih mreža
15. Jul. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.