Svijet
ŠAMAR ZA WASHINGTON: Nakon historijskog susreta Putina i Araghchija, bivši agent CIA-e poručio Trumpu: "Vrijeme je da se dozoveš pameti" (VIDEO)
27. Apr. 20260
"Osim farse da će Iran prihvatiti sve što traženi ratni zločinac ima reći, postavlja se neizbježno pitanje: što točno Netanyahu puši? A ako ništa, što točno Mossad ima o Bijeloj kući?"
Svijet
14. Jul. 2025
0
Iranski ministar vanjskih poslova Abas Aragči prozvao je na društvenim mrežama izraelskog premijera Benjamina Netanyahua, ismijavajući ga zbog njegovih zahtjeva. Njegovi komentari uslijedili su nakon što je Netanyahu rekao da Iran ne smije proizvoditi rakete dometa većeg od 480 kilometara.
"Netanyahu je obećao pobjedu u Gazi prije gotovo dvije godine. Krajnji rezultat: vojna kaljuža, suočavanje s nalogom za hapšenje zbog ratnih zločina i 200.000 novih regruta Hamasa. U Iranu je sanjao da može izbrisati više od 40 godina miroljubivih nuklearnih postignuća. Krajnji rezultat: svaki od desetak iranskih akademika koje su njegovi plaćenici ubili obučio je više od 100 sposobnih učenika. Oni će Netanyahuu pokazati što su sposobni", napisao je na X-u.
"Ali njegova arogancija tu ne staje. Nakon što je bijedno propustio postići ijedan od svojih ratnih ciljeva u Iranu i bio prisiljen pobjeći 'tatici' kada su naši moćni projektili sravnili sa zemljom tajne lokacije izraelskog režima - koje Netanyahu još uvijek skriva - on otvoreno diktira što SAD trebaju ili ne trebaju reći ili učiniti u razgovorima s Iranom.
Osim farse da će Iran prihvatiti sve što traženi ratni zločinac ima reći, postavlja se neizbježno pitanje: što točno Netanyahu puši? A ako ništa, što točno Mossad ima o Bijeloj kući?", zapitao se.
Svijet
ŠAMAR ZA WASHINGTON: Nakon historijskog susreta Putina i Araghchija, bivši agent CIA-e poručio Trumpu: "Vrijeme je da se dozoveš pameti" (VIDEO)
27. Apr. 20260
Rat u zalivu
NOVA RUNDA PREGOVORA: Komandant pakistanske vojske stigao je u Teheran, svi žele mir (FOTO + VIDEO)
15. Apr. 20260
Rat u zalivu
HALO, TEHERAN: Procurio sadržaj telefonskog razgovora Sergeja Lavrova i Abbasa Araghchija...
14. Apr. 20260
Rat u zalivu
ŠEF IRANSKE DIPLOMATIJE PORUČIO WASHINGTONU: "Izaberite ili mir ili totalni rat preko Izraela. Lopta je na vašem terenu"
08. Apr. 20260
Vijesti
ELVEDIN PEZIĆ ČEKA DEPORTACIJU S KOSOVA: Organizator otkrio šta je prethodilo privođenju
Prije 26 min0
Vijesti
ZAŠTO JE PRIVEDEN NEDILJKO RIMAC: Veliki skandal s embrijima ili Čovićev obračun s HDZ 1990?
Prije 45 min0
Hronika
DRAMATIČNO NA RISOVCU I ŠATOR PLANINI: Helikopter Oružanih snaga BiH gasi požar kod Bosanskog Grahova
Prije 1h0
Politika
ŽESTOK UDARAC IZ NARODNOG FRONTA: Čerek poručio da će poslije izbora biti jasno zašto Vukanović vrijeđa opozicionare
Prije 1h0
Svijet
AMERIKA U ŠOKU NAKON ŠTO SU PROCURILE SNIMKE S AERODROMA U TURSKOJ: Stigla prva reakcija Donalda Trumpa...
12. Avg. 20260
Svijet
DJEVOJKA IZA LEĐA DONALDA TRUMPA ZALUDJELA INTERNET, NIŽU SE BIZARNE TEORIJE: Evo ko je ona
12. Avg. 20260
Svijet
OPASNOST SKRIVENA DUBOKO U SIRIJI: Assadovo nuklearno naslijeđe na „Lokaciji 99“ prijeti da izazove rat Izraela i Turske
11. Avg. 20260
Svijet
DODIK SE PONOSNO SLIKAO SA NJOM: Ko je glasnogovornica Bijele kuće koja je iznenada napustila funkciju...
13. Avg. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.