Vijesti
VUČIĆEVSKE METODE U SARAJEVU: Kako su se lijeve stranke pretvorile u progonitelje novinara? (VIDEO)
Prije 26 min0
Smarao ga porukama...
Mini market
16. Jul. 2025
0
Ministar vanjskih poslova BiH i predsjednik NiP-a Elmedin Konaković posljednjih dana zdušno se posvetio verbalnom ratu protiv medija i novinara koji izvještavaju o istrazi Tužilaštva BiH o finansiranju njegove stranke, nezakonitim zapošljavanjima u MVP i drugim „nepravilnostima“ u kojima je šef Naroda i pravde glavni „osumnjičeni“.
Nakon što je medije, pravosuđe i sve svoje političke oponente svrstao u isti koš, diplomatski ih nazivajući „četnicima, ustašama i balijama“, Konaković je, čini se, pokušao privatnim vezama ishoditi da isti ti mediji malo manje kritički pišu o njemu, no to mu nije pošlo za rukom.
Na društvenim mrežama ministar Konaković je tako otkrio da je putem telefona kontaktirao i predsjednika SBB-a i neformalnog urednika „Dnevnog avaza“ Fahrudina Radončića, ali njegov pokušaj da se „umili“ Radončiću nakon što ga je prethodno direktno prozvao na Facebooku završio je neslavno.
„Na Avazu sam svaka treća vijest. Prenose Mulahusića. U međuvremenu me i Radončić blokirao na telefonu“, otkrio je Konaković.

(SB)
Vijesti
VUČIĆEVSKE METODE U SARAJEVU: Kako su se lijeve stranke pretvorile u progonitelje novinara? (VIDEO)
Prije 26 min0
HiTec
MUSKOV INTERNET STIŽE U BOSNU: Starlink potvrdio – 2026. godina je datum digitalne revolucije u našoj zemlji
Prije 35 min0
Regija
SNAŽNO NEVRIJEME POHARALO DALMACIJU: Vatrogasci imaju pune ruke posla, more se prelilo na rive i ulice (FOTO, VIDEO)
Prije 37 min0
Politika
DA LI JE ČOVIĆEV ZET DAVORIN PRIMORAC UGROZIO BH. NEBO: Osam kontrolora leta napustilo BiH, raspisan novi konkurs (VIDEO)
Prije 42 min0
Mini market
KONAKOVIĆ ODGOVORIO RADONČIĆU: "Čovjek me blokirao na svim mrežama, blokirao i moj broj telefona, a eto..."
02. Feb. 20261
Mini market
BAHAĆENJE DODIKOVOG REŽIMA: Šta mislite ko je platio 14.000 KM noćenje u Parizu?
02. Feb. 20260
Mini market
RADONČIĆ ŠOKIRAO KONAKOVIĆA: Ovo je 20 nezgodnih pitanja za ministra vanjskih poslova... (VIDEO)
02. Feb. 20264
Mini market
KAD SABINA LOBIRA: Zagrljaj u Washingtonu sa profesorom kojem je zasmetao "bošnjački demografski oportunizam" (VIDEO)
Prije 6h2
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.