Hronika
DIVLJA VOŽNJA MOGLA IZAZVATI EKOLOŠKU KATASTROFU: Novi slučaj bahate vožnje na bh cestama (VIDEO)
04. Jul. 20250
Do nesreće je došlo sinoć nakon 18 sati, odnosno oko tri sata ujutro po lokalnom vremenu, saopćilo je regionalno Ministarstvo unutarnjih poslova.
Hronika
21. Jul. 2025
0
U padu autobusa u provaliju u regiji Jakutija na istoku Rusije, 13 osoba je poginulo, a 20 je povrijeđeno, saopćile su danas lokalne vlasti.
Vozač je izgubio kontrolu, nakon čega je autobus, koji je prevozio rudare, sletio s ceste i survao se u provaliju duboku oko 25 metara.
Do nesreće je došlo sinoć nakon 18 sati, odnosno oko tri sata ujutro po lokalnom vremenu, saopćilo je regionalno Ministarstvo unutarnjih poslova.
„Saobraćajna nesreća dogodila se na industrijskoj cesti Denisovskog rudarsko-prerađivačkog kombinata“, dodalo je Ministarstvo, a taj kombinat bavi se iskopavanjem i preradom uglja.
Pravosudni organi pokrenuli su postupak zbog krivičnog djela zanemarivanja.
Industrijske nesreće takvog tipa česte su u Rusiji, a uzroci su najčešće loši sigurnosni standardi.
Lokalne vlasti proglasile su utorak, 22. juli, Danom žalosti.
Hronika
DIVLJA VOŽNJA MOGLA IZAZVATI EKOLOŠKU KATASTROFU: Novi slučaj bahate vožnje na bh cestama (VIDEO)
04. Jul. 20250
Regija
STRAŠNA TRAGEDIJA U SUSJEDSTVU: Otac traktorom pregazio dijete (1)
17. Jun. 20250
Hronika
TRAGEDIJA U MOSTARU: Žena smrtno stradala nakon pada sa balkona
13. Jun. 20250
Sport
TRAGEDIJA NA FINALU LIGE NACIJA: Navijač pao sa najviše tribine Allianz Arene
09. Jun. 20250
Hronika
RODITELJI UBILI AUTISTIČNE SINOVE PA SEBE: Stravičan slučaj otvorio brojna pitanja
Prije 8 min0
Kultura
POKRENUT PROCES POTPISIVANJA SPORAZUMA: Osniva se Talijanski institut za kulturu u Sarajevu
Prije 10 min0
Svijet
BIVŠA SUPRUGA BILL GATESA O EPSTEINOVIM DOKUMENTIMA: "To vraća vrlo bolne trenutke iz mog braka"
Prije 19 min0
Vijesti
SUTRA ISPLATA UVEĆANIH PENZIJA U FBiH: Pogledajte precizne iznose
Prije 21 min0
Hronika
PUTNIČKI AUTOBUS SLETIO U PROVALIJU: 8 mrtvih, 26 povrijeđenih
01. Feb. 20260
Hronika
ERVIN FEJZIĆ UBIJEN ISPRED SVOJE PEKARE ZBOG 50 DOLARA: Ubio ga neznanac u Americi na parkingu...
02. Feb. 20260
Hronika
SUMNJA SE DA JE JEDAN ČOVJEK SA ESTRADE NARUČIO NAPAD NA ČOLINU KUĆU: Bili prijatelji i saradnici, pa Čoli poslao bombaša na vrata
Prije 10h1
Hronika
ŠOKANTAN RAZVOJ SITUACIJE: Čola kolateralna šteta? Napadač pogriješio dvorište
Prije 21h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.