Show
TAYLOR SWIFT OBJAVILA DUGO OČEKIVANI NOVI ALBUM: Stigao je nakon dvogodišnje koncertne turneje na kojoj je zaradila...
Prije 5 min0
Kako je Bubić rekao za RTRS, iz Suda BiH telefonom su javili da su odbijene žalbe i odbrane i Tužilaštva BiH i da je prvostepena presuda potvrđena u cijelosti.
Vijesti
01. Avg. 2025
0
RTRS je objavio da im je advokat Milorada Dodika Goran Bubić potvrdio kako je Apelaciono odjeljenje Suda BiH potvrdilo prvostepenu presudu predsjedniku RS.
Kako je Bubić rekao za RTRS, iz Suda BiH telefonom su javili da su odbijene žalbe i odbrane i Tužilaštva BiH i da je prvostepena presuda potvrđena u cijelosti.
Dodik je prvostepeno osuđen na godinu dana zatvora i šest godina zabrane političkog djelovanja, zbog nepoštovanja odluka Christiana Schmidta.
Show
TAYLOR SWIFT OBJAVILA DUGO OČEKIVANI NOVI ALBUM: Stigao je nakon dvogodišnje koncertne turneje na kojoj je zaradila...
Prije 5 min0
Vijesti
PONOVLJENO SUĐENJE: Danas nova presuda u aferi 'Asim'
Prije 15 min0
Mini market
U REGISTRU BRITANSKE VLADE JE I RS: Iz Londona poruka da bi se pojedinci koji rade neprijavljeno za Rusiju mogli suočiti s kaznom...
Prije 18 min0
Hronika
ZBOG POGIBIJE TROJICE MLADIĆA: U Bugojnu i Donjem Vakufu proglašen Dan žalosti
Prije 27 min0
Vijesti
OVO JE ZADNJI TEKST SLOBODANA VASKOVIĆA: "Ne zna se koji je udarac na Dodikovo poslovno carstvo teži..."
30. Sep. 20250
Vijesti
SRBIJA POD AMERIČKIM SANKCIJAMA: Američke sankcije NIS-u stupaju na snagu; evo kako će se to odraziti na cijene goriva u BiH
01. Okt. 20250
Vijesti
"AUTOCESTE" SE OGLASILE O FRAPANTNOM NALAZU REVIZORA: "Iz opravdanih razloga je izgradnja četiri dionice poskupila POLA MILIJARDE KM!"
30. Sep. 20250
Vijesti
BEZ OBZIRA NA NOVA PRAVILA EU: Građani BiH mogu putovati sa ličnom kartom i na more, evo gdje sve...
02. Okt. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.