Svijet
BJESNI RAT U UKRAJINI: Eksplozije kod najveće nuklearne elektrane u Evropi...
Prije 10 min0
Pupovac je ocijenio da “suživot Srba i Hrvata u Hrvatskoj, unatoč svemu, opstaje”, ali da “može biti otežan zbog sve manjeg znanja društva o stradanjima Srba u Hrvatskoj”
Regija
01. Avg. 2025
0
Predsjednik SDSS-a Milorad Pupovac rekao je danas za RTS, da nedavni Thompsonov koncert i vojna parada u Zagrebu uoči 30. godišnjice Oluje šalju “dvije važne poruke”.
Navodi da je takav pristup izazvao zabrinutost i nespokoj kod Srba, ali i kod drugih naroda koji su bili žrtve Drugog svjetskog rata i ljudi u Hrvatskoj “koji dijele demokratske vrijednosti i nastoje zlu tradiciju držati dalje od javnog i političkog života”.
Pupovac je ocijenio da “suživot Srba i Hrvata u Hrvatskoj, unatoč svemu, opstaje”, ali da “može biti otežan zbog sve manjeg znanja društva o stradanjima Srba u Hrvatskoj”
"Govor mržnje prema Srbima u Hrvatskoj prisutan je godinama, ali je problem što je ranije bio ograničen na marginu, a sada je postao dio glavnog toka hrvatske politike", rekao je Pupovac za RTS.
Svijet
BJESNI RAT U UKRAJINI: Eksplozije kod najveće nuklearne elektrane u Evropi...
Prije 10 min0
Hronika
PROCURILE NEVJEROVATNE INFORMACIJE: Evo ko se sve bori u ukrajinskoj legiji stranaca...
Prije 18 min0
Ekonomija
KATASTROFALNO STANJE U ELEKTROPRIVREDI BiH: U prvoj polovini ove godine planirali ostvariti dobit od 11 miliona KM, a završili u OGROMNOM MINUSU!
Prije 38 min0
Hronika
MAJKA JE POLICIJI ISPRIČALA ŠOKANTNU PRIČU: Riješen slučaj misteriozne smrti djevojčice nađene na plaži
Prije 49 min0
Regija
BEOGRADSKI PROFESOR ODGOVORIO REUFU BAJROVIĆU: „Maltretiranje Bošnjaka u Sandžaku na nacionalnoj osnovi je prvoklasno...“
01. Avg. 20251
Regija
HISTERIJA U SRBIJI: Vučićeva omiljena Tuzlanka najglasnija -"Ovo je najbrutalniji lov, prije svega, na glavu..."
02. Avg. 20250
Regija
VUČIĆ SPOMINJAO DOGOVOR S BRISELOM: "Dodik je greškom povjerovao i otišao u Sarajevo da ga Džuvo vozi na ukidanje pritvora"
Prije 11h1
Regija
RATNI ZLOČINAC SE OGLASIO: Šešelj prozvao predstavnike Bošnjaka i ''lažne'' predstavnike Hrvata
01. Avg. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.