Hronika
POTPUNI HAOS NA THOMPSONOVOM KONCERTU: Više od 400 medicinskih intervencija, dvoje spašavano helikopterom, uhapšeno...
Prije 15 min0
Čak pet igrača Bosne i Hercegovine našlo se u idealnoj postavi prvenstva.
Sport
03. Avg. 2025 03. Avg. 2025
0
Poslije završetka Evropskog prvenstva u mađarskom Gyoru na kojem je Bosna i Hercegovina osvojila titulu prvaka Evrope po 12. put, održana je svečana ceremonija dodjele medalja za najbolje pojedince i ekipe.
Čak pet igrača Bosne i Hercegovine našlo se u idealnoj postavi prvenstva.
Najbolji primač je Adnan Manko, najbolji tehničar Sabahudin Delalić, najbolji smečer Safet Alibašić, najbolji bloker Ermin Jusufović i najkorisniji igrač turnira Mirzet Duran.
Na ovom turniru Bosna i Hercegovina osvojila je zlatnu medalju, srebrena je bila reprezentacija Njemačke, dok je treće mjesto zauzela Ukrajina.
Najbolja ženska reprezentacija je Italija koja je osvojila zlato, srebrena je bila Nizozemske, dok je treće mjesto zauzela Ukrajina.
Hronika
POTPUNI HAOS NA THOMPSONOVOM KONCERTU: Više od 400 medicinskih intervencija, dvoje spašavano helikopterom, uhapšeno...
Prije 15 min0
Društvo
GENIJ IZ TUZLE: Mladi bh. fizičar među najboljima na svijetu, ima samo jednu želju...
Prije 25 min0
Ekonomija
PENZIONERI ČASTE POŠTARE: Krenula isplata mirovina za juli, evo kome stiže jednokratni dodatak...
Prije 32 min0
Hronika
NOVI DETALJI DRAME U KRAJINI: Mladoženja satima čekao mladu, telefon nije ispuštao iz ruku, a ona...
Prije 39 min0
Sport
POSLIJE KRATKE EPIZODE U RUSIJI: Miralem Pjanić našao novi klub
Prije 16h0
Sport
ZOVU GA "HAALAND S TEMUA": United spreman pretrpjeti ogroman finansijski gubitak samo da se riješi ovog igrača
03. Avg. 20250
Sport
NEVJEROVATAN PREOKRET: Srpski reprezentativac na pragu velikog transfera...
04. Avg. 20250
Sport
"A ZNATE SVI - ZA KIM PLAČEMO?": Feđa Dudić se od Radničkog i Kragujevca oprostio porukom o kojoj će se pričati
Prije 11h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.