OGLASIO SE DARKO LAZIĆ NAKON VIJESTI DA JE NA NJEGOVOM NASTUPU PREMINUO MUŠKARAC: "Bilo je tu na desetine pjevača, ali na žalost..."

„Umro je čovek u toku Šabanove pesme ‘Jednu noć si drugom dala’ dok je Darko pevao na privatnoj proslavi u Šapcu“, kaže izvor koji se našao na licu mesta.

  • Estrada

  • 06. Avg. 2025  

  • 0

Darko Lazić prije dvije večeri bio je na proslavi 18. rođendana ćerke kolege i pevača Srećka Krečara. Provod je bio za pamćenje jer je bilo na desetine pjevača, ali nažalost večer se završilo smrtnim slučajem. Sada se oglasio sam pjevač koji je potvrdio nemili događaj.

„Na slavlju o kom se priča i piše bio sam gost i da, istina je da je preminuo čovek. Iz poštovanja prema porodici preminulog, ne bih pričao o tome i produbljivao tu priču dalje“, oglasio se Darko za Kurir.

Podsjetimo, kako izvor javio, dok je Darko Lazić pevao pesmu Šabana Šaulića, jedan od gostiju je preminuo.

„Umro je čovek u toku Šabanove pesme ‘Jednu noć si drugom dala’ dok je Darko pevao na privatnoj proslavi u Šapcu“, kaže izvor koji se našao na licu mesta.

I na nastupu Petra Mitića preminula devojka iz publike

Pjevač Petar Mitić 2009. godine doživio je veliku tragediju na jednom nastupu kada je njegova bivša devojka, sa kojom je ostao u prijateljskim odnosima, preminula.

Petar je jednom prilikom govorio o potresnom događaju i istakao da mu je ostala u lijepom sećanju i da se rado seća nje.

„To je veoma tužna priča. Zvala se Sanja, bili smo saradnici. To je devojka koja je radila sa mnom dok sam radio tezge u Vranju. Nažalost, neki mladi ljudi nas prije vremena napuste. Takve ljude ne treba nikako zaboraviti, vrijedni su pomena uvijek, ali bježim od toga jer sam veoma emotivan i jer me sve to dotiče. Ali lijepo je sjetiti se nje.“

Vezane vijesti

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...