Svijet
TRUMP ZAGRMIO NA KRITIČARE ZBOG IRANA: "Ove budale koje misle da nisam bio dovoljno oštar su ljubomorni, loši ili glupi ljudi"
Prije 14 min0
Petković je imao samo 26 godina, a iza sebe je ostavio dubok trag kao takmičar, trener i sudija u karate sportu. Bio je i dugogodišnji član zajednice, omiljen među kolegama i sportistima.
Hronika
06. Avg. 2025
0
Srbijanski sport ostao je bez jednog od svojih mladih nada – Luka Petković, karatista i trener, tragično je izgubio život u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u utorak na magistralnom putu Čačak – Požega.
Petković je imao samo 26 godina, a iza sebe je ostavio dubok trag kao takmičar, trener i sudija u karate sportu. Bio je i dugogodišnji član zajednice, omiljen među kolegama i sportistima.
Tužne vijesti potvrdio je Šotokan karate savez Srbije, istakavši:
"Luka je bio više od sportiste – bio je prijatelj, oslonac i uzor mnogima. Naš Luka nas je prerano napustio. Izražavamo iskreno saučešće njegovoj porodici i pozivamo sve da mu u četvrtak od 13 sati odaju počast.“
Komemoracija će biti održana kod porodične kuće u Čačku (ulica Stevana Prvovenčanog 51), dok će sahrana uslijediti u 14 sati na gradskom groblju u Čačku.
Detalji o uzroku nesreće još uvijek nisu poznati.Svijet
TRUMP ZAGRMIO NA KRITIČARE ZBOG IRANA: "Ove budale koje misle da nisam bio dovoljno oštar su ljubomorni, loši ili glupi ljudi"
Prije 14 min0
SP 2026
"DOSTA JE DEGUTANTNIH KOMENTARA": Poznati komentator stao u odbranu Demirovića
Prije 25 min0
SP 2026
TAKTIČKO NADMUDRIVANJE: Ovo su mogući sastavi Švicarske i BiH, očekuju se po tri promjene u obje ekipe
Prije 28 min0
Evropa
UKRAJINCI UDARILI DUBOKO IZA LINIJE FRONTA: Pojavio se dramatičan snimak direktnog pogotka u rafineriju, golemi krov spremnika odletio u vazduh! (VIDEO)
Prije 33 min0
Hronika
OPSADNO STANJE U DIJELU SARAJEVA: Elez iz Srbije poslao ubice u BiH, OSA presrela poruke jednog od najzloglasnijih kriminalaca na Balkanu
15. Jun. 20261
Hronika
INCIDENT U REPUBLICI SRPSKOJ: Prijavljen policiji zbog zastave s ljiljanima -"Strpljivo sam ga pratio..."
17. Jun. 20261
Hronika
OPĆA OPASNOST U GLAVNOM GRADU: Službe na nogama zbog straha od odmazde Darka Eleza zbog ubistva prvog saradnika
15. Jun. 20260
Hronika
OVO JE PREVRŠILO SVAKU MJERU: Kod Livna zapaljene zastave BiH! (FOTO)
Prije 20h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.