Politika
MEHMED SMAJIĆ, NOVINAR DEUTSCHE WELLEA, ZA "SB": Berlin šalje jasnu poruku: Dodik je prijetnja, a Vučić igra dvostruku igru!
Prije 8 min0
Izvori tvrde kako je pritvor određen zbog straha da se ne ponovi slučaj Elvisa Ćustendila...
Vijesti
Prije 3h
0
Policijsku službenicu je, kako saznaju Vijesti.ba, partnerica prijavila zbog upućenih prijetnji, nakon čega je i uhapšena.
"Njoj se na teret stavlja Krivično djelo ugrožavanje sigurnosti. Ona je prijetila dvjema ženskim osobama. Nije bila na dužnosti u vrijeme prijetnji, ali je imala službeno oružje i prijetila je ubistvom", kazao nam je Vedran Alidžanović, glavni tužilac Tužilaštva TK.
Izvori tvrde kako je pritvor određen zbog straha da se ne ponovi slučaj Elvisa Ćustendila, policajca koji je iz službenog pištolja ubio Amru Kahrimanović.
Politika
MEHMED SMAJIĆ, NOVINAR DEUTSCHE WELLEA, ZA "SB": Berlin šalje jasnu poruku: Dodik je prijetnja, a Vučić igra dvostruku igru!
Prije 8 min0
Vijesti
ODLUKA JE PALA: CIK objavio kada će biti održani prijevremeni izbori za predsjednika RS-a
Prije 11 min0
Vijesti
"VELIKI BOL ZA GENERACIJU KOJA JE PREŽIVJELA": Polaganjem cvijeća i minutom šutnje danas je u Sarajevu obilježena 30. godišnjica masakra na Markalama (FOTO)
Prije 15 min0
Regija
TUŽITELJICA VJT U BEOGRADU NA UDARU PROREŽIMSKIH MEDIJA: Proglasili je teroristom jer je progovorila o policijskoj brutalnosti
Prije 33 min0
Vijesti
OGLASIO SE HELEZ O SUKOBU SA HDZ-ovim KADROVIMA: "Ovako više ne može!"
27. Avg. 20251
Vijesti
SKANDALOZNO: Savjetnik Gordana Grlića Radmana priziva "Herceg-Bosnu", ali ovo je "zaboravio" spomenuti...
Prije 7h1
Vijesti
HITNO, U SARAJEVU: Sjednica Predstavničkog doma Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine, Kemal Ademović najavljuje...
26. Avg. 20250
Vijesti
PREDSJEDAVAJUĆI GRADSKOG VIJEĆA STOLAC ODGOVORIO BOŠKOVIĆU: "Sve je legalno"
26. Avg. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.