Politika
“NEISTINA ILI DOJAVA”: Blagojević upozorava da se Mazalica pozvao na odluku Ustavnog suda koja (još) ne postoji
31. Jan. 20260
Ostavio je više od 10 komentara čiji se sadržaj uglavnom oslanja na poznatu mantru njegovog stranačkog šefa.
Mini market
07. Sep. 2025
0
Američka novinarka Lara Logan koja je za svoj podcast “Going rogue” intervjuisala sada već bivšeg predsjednika RS Milorada Dodika, objavila je ovaj intervju na svom nalogu na društvenoj mreži X.
Njena objava ima više od 200 komentara, a pada u oči da su najviše komentarisali visoki zvaničnici SNSD-a i drugi Dodikovi simpatizeri.
Dok su Staša Košarac, Radovan Kovačević, Denis Vulić, Anja Ljubojević i Miloš Lukić ostavilo po jedan do dva komentara, poziv na komentarisanje, izgleda, najozboljnije je shvatio Srđan Mazalica, SNSD-ov poslanik u NSRS. Ostavio je više od 10 komentara čiji se sadržaj uglavnom oslanja na poznatu mantru njegovog stranačkog šefa.Bosnia and Herzegovina is the last colonial dictatorship in the world, as those of 19th century, with Schmidt as colonial viceroy and high representative. He and foreign judges from the Constitutional Court must go.
— Срђан Мазалица (@SrdjanMazalica) September 6, 2025
Inače, Logan koja ima više od milion pratilaca na X-u, u proteklim godinama se u potpunosti upustila u domenu teorija zavjere, prihvatajući rusku propagandu, navodi Politički.ba.
Politika
“NEISTINA ILI DOJAVA”: Blagojević upozorava da se Mazalica pozvao na odluku Ustavnog suda koja (još) ne postoji
31. Jan. 20260
Politika
BURNO NA SJEDNICI NSRS: Vukanović ismijavao Dodika - "Skinut ću pantalone, ljubit ću ti ruku..."
05. Nov. 20250
Politika
SRĐAN MAZALICA UNOSI POMETNJU U OPOZICIJU: "Imam kontakte s ljudima iz te stranke koji ne podržavaju tu politiku" (VIDEO)
04. Okt. 20250
Politika
PROMJENA KURSA, MAZALICA: "Nije isključena mogućnost da će se referendum odgoditi!"
26. Sep. 20250
Hronika
OBRAČUN U CENTRU SARAJEVA: Pogledajte sukob više osoba na Obali
Prije 16 min0
Mini market
KAD SABINA LOBIRA: Zagrljaj u Washingtonu sa profesorom kojem je zasmetao "bošnjački demografski oportunizam" (VIDEO)
Prije 18 min0
Evropa
DOK U SAD-u JOŠ TEČE KRV...": Opozicija u Italji uzburkala javnost zbog dolaska ICE-a
Prije 21 min0
Svijet
MASAKR KOJI JE ŠOKIRAO SVIJET: Ubijeno više od 160 ljudi, selo sravnjeno sa zemljom
Prije 25 min0
Mini market
KONAKOVIĆ ODGOVORIO RADONČIĆU: "Čovjek me blokirao na svim mrežama, blokirao i moj broj telefona, a eto..."
02. Feb. 20261
Mini market
BAHAĆENJE DODIKOVOG REŽIMA: Šta mislite ko je platio 14.000 KM noćenje u Parizu?
02. Feb. 20260
Mini market
RADONČIĆ ŠOKIRAO KONAKOVIĆA: Ovo je 20 nezgodnih pitanja za ministra vanjskih poslova... (VIDEO)
02. Feb. 20264
Mini market
"ISPIRANJE MOZGA OD RANIH DANA..": Burne reakcije nakon istupa Željke Cvijanović u Washingtonu...
03. Feb. 20261
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.