NEVJEROVATNO: Američki predsjednik Donald Trump iznio teške optužbe i zatražio smjenu...

Hvala na pažnji! Predsjednik DJT", napisao je Trump.

  • Svijet

  • Prije 2h  

  • 0

Ameički predsjednik Donald Trump u petak je zatražio otpuštanje Lise Monaco, predsjednice Microsofta za globalne poslove, piše Business Insider.

Svoj je zahtjev iznio u objavi na društvenoj mreži Truth Social.

"Korumpirana i potpuno opsjednuta mržnjom"

"Korumpirana i potpuno opsjednuta mržnjom prema Trumpu Lisa Monaco (navodna pijunka pravnog slabića Andrewa Weissmanna), bila je viša savjetnica za nacionalnu sigurnost pod Barackom Husseinom Obamom, a zatim zamjenica ministra pravosuđa opsjednuta „pravnim ratovanjem“ i „oružavanjem sistema“ pod Pokvarenim Joeom Bidenom i Lisinim „šefom-lutkom“, glavnim državnim odvjetnikom Merrickom Garlandom, koji su svi bili arhitekti najgorih zavjera „duboke države“ protiv naše zemlje (RUSIJA, RUSIJA, RUSIJA, prijevara 6. januara, ilegalna racija na Mar-a-Lago, skandal s Bidenovim „autopenom“, hajka oko dokumenata i još mnogo toga!).

Monaco je šokantno zaposlena kao predsjednica za globalne poslove u Microsoftu, na vrlo visokoj funkciji s pristupom visoko povjerljivim informacijama. To što Monaco ima takav pristup je neprihvatljivo i to se ne smije dopustiti. Ona je prijetnja nacionalnoj sigurnosti SAD-a, posebno s obzirom na velike ugovore koje Microsoft ima s vladom SAD-a.

Zbog mnogih nezakonitih postupaka Lise Monaco, vlada SAD-a joj je nedavno oduzela sve sigurnosne provjere, ukinula pristup obavještajnim podacima o nacionalnoj sigurnosti i zabranila joj ulazak na sve savezne objekte. Po mom mišljenju, Microsoft bi trebao odmah raskinuti radni odnos s Lisom Monaco.

Hvala na pažnji! Predsjednik DJT", napisao je Trump.

Vezane vijesti

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...