Zabava
SIN PRODAO OČEVU KUĆU: Novi vlasnik se šokirao kad je saznao na šta je potrošio novac
Prije 10 min0
U ovoj istrazi, sudija za istragu Višeg suda u Podgorici Goran Šćepanović odredio je sinoć pritvor biznismenu Aleksandru Mijajloviću i bivšem šefu kontraobaveštajne službe Dragu Spičanoviću
Regija
06. Okt. 2025
0
Bošković je nakon hapšenja priveden u Specijalno policijsko odeljenje.
U ovoj istrazi, sudija za istragu Višeg suda u Podgorici Goran Šćepanović odredio je sinoć pritvor biznismenu Aleksandru Mijajloviću i bivšem šefu kontraobaveštajne službe Dragu Spičanoviću, prenose "Vijesti".
Okrivljenim službenicima policije Milovanu Pavićeviću i Vladanu Lazoviću određen je kućni pritvor, dok je višoj državnoj tužiteljki Andrijani Nastić oduzet pasoš i ima obavezu javljanja policiji.
Zabava
SIN PRODAO OČEVU KUĆU: Novi vlasnik se šokirao kad je saznao na šta je potrošio novac
Prije 10 min0
Hronika
STRAVIČNA SAOBRAĆAJNA NESREĆA: Jedna osoba poginula, 17 povrijeđeno na putu...
Prije 31 min0
Vijesti
PORUKE IZ SARAJEVA: Bećirović i Komšić izrazili saučešće emiru Katara nakon smrti njegovog oca
Prije 36 min0
SP 2026
POJAVILA SE TEORIJA ZAŠTO JE ČIP U LOPTI REGISTROVAO KOSU, A NIJE KABAL KOJI JE LOPTA POGODILA: Otvoreno je pitanje na koji FIFA još nema odgovor
Prije 46 min0
Regija
"ONI KOJI NISU STRIJELJALI NEKOGA NE ZNAJU KAKO JE TO": Ratni zločinac Vojislav Šešelj govoreći o Srebrenici šokirao izjavom u studiju (VIDEO)
Prije 11h0
Regija
HOROR U BEOGRADU: Pretučen književnik Vladimir Arsenijević, otkazana komemoracija žrtvama genocida u Srebrenici!
11. Jul. 20260
Regija
RASPUDIĆ UDARIO PLENKOVIĆA ISPOD POJASA: "On smatra Hrvate u BiH MALOUMNIMA..."
10. Jul. 20260
Regija
UŽAS U SRBIJI, PROCURILI SVI DETALJI: Slavni fudbaler podnio krivičnu prijavu zbog UGROŽAVANJA SIGURNOSTI - "Ako ne odustane, ide na groblje!"
11. Jul. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.