Vijesti
RAMO ISAK UBURKAO JAVNOST: "Christian Schmidt donio je važne odluke koje su doprinijele očuvanju ustavnog poretka..."
Prije 9 min0
Policijski službenici su odmah po dojavi izašli na mjesto događaja i obavili očevid.
Hronika
10. Okt. 2025
0
Na području Okučana pronađena je ljudska lobanja, potvrdila je Policijska postaja Okučani.
Policijski službenici su odmah po dojavi izašli na mjesto događaja i obavili očevid. Detaljnim pregledom terena nisu pronađeni ostatci kostura, već samo lubanja. Na teren je izašao i mrtvozornik koji je pregledom utvrdio kako nema tragova koji bi upućivali na nasilnu smrt.
Policija nastavlja s daljnjim radom i kriminalističkim istraživanjem kako bi se utvrdio identitet osobe. O svim prikupljenim saznanjima bit će podneseno izvješće Županijskom državnom odvjetništvu u Slavonskom Brodu.
Vijesti
RAMO ISAK UBURKAO JAVNOST: "Christian Schmidt donio je važne odluke koje su doprinijele očuvanju ustavnog poretka..."
Prije 9 min0
Mini market
SKANDALOZAN ZAHTJEV HSP-a BiH: "Otetu zemlju na kojoj se nalazi partizansko spomen groblje u Mostaru, treba..."
Prije 15 min0
Regija
CURE DETALJI UŽASA U SRBIJI: Žena ubila muža, u hodniku stana policajce dočekao horor...
Prije 21 min0
Svijet
NAKON ŠTO JE SVE PROPALO U BEOGRADU: Trumpov neboder gradi se u ovoj europskoj zemlji, koštat će čak...
Prije 33 min0
Hronika
ŠTA JE POKAZAO OBDUKCIJSKI NALAZ: Ubio suprugu, kćerku, pa sebe. Prvo zajednički ručak, a onda pet hitaca i troje mrtvih pred restoranom
10. Maj 20260
Hronika
HOROR NA AERODROMU: Avion tokom polijetanja usisao osobu u motor, izbio požar dok je u kabini bilo 224 putnika
09. Maj 20260
Hronika
HOROR U SRCU GRADA: Snimka brutalnog napada djevojke na stranca zgrozila javnost (VIDEO)
Prije 9h0
Hronika
ŠOKANTNI DETALJI ZLOČINA U HRVATSKOJ: U kafiću ubijen šef krim. policije, ubica je ušetao i izvadio pištolj...
10. Maj 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.