Hronika
TUŽNA VIJEST IZ ŠIROKOG BRIJEGA: Preminuo poznati biznismen
Prije 4 min0
Uhapšena dva maloljetnika starosti 15 i jedan 16 godina zbog sumnje da su opljačkali markete
Hronika
17. Okt. 2025
0
Podgorička policija rasvijetlila je 11 krađa od kojih je devet teških i u koordinaciji sa Osnovnim državnim tužilaštvom u Podgorici uhapsilia četiri osobe među kojima su tri maloljetna, saopšteno je iz Uprave policije.
Policijski službenici su Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici podnijeli krivičnu prijavu protiv dva maloljetnika starosti 17 i 15 godina zbog sumnje da su izvršili osam teških krađa, na štetu više pravnih i fizičkih lica.
"Oni su osumnjičeni da su u periodu od 7. do 10. oktobra, na više lokacija u Podgorici, na nasilan način ulazili u objekte iz kojih su otuđili novac u iznosu od preko 1.300 eura i druge predmete", navodi se u saopštenju.
Podgorička policija je po nalogu tužioca uhapsila maloljetnike starosti 15 i 16 godina zbog sumnje da su opljačkali market u Podgorici.
"Oni su, koristeći nepažnju zaposlenih, iz službenih prostorija objekta otuđili novac u iznosu od 1.000 eura. Kod ovih lica je prilikom kontrole pronađen veći dio otuđenog novca", navodi se u saopštenju.
Uhapšen je i maloljetnik star 15 godina zbog sumnje da je opljačkao market u Podgorici, na kojem je, kako se sumnja, polomio ulazna vrata i staklo i ukrao elektronske cigarete.
"Rasvijetljeno je i krivično djelo krađa i lišen slobode N.L.(42). On je osumnjičen da je ovo krivično djelo izvršio na štetu jednog fizičkog lica kojem je iz jednog ugostiteljskog objekta otuđio novčanik sa 530 eura i ličnim dokumentima", navodi se u saopštenju.
Hronika
TUŽNA VIJEST IZ ŠIROKOG BRIJEGA: Preminuo poznati biznismen
Prije 4 min0
Vijesti
ISTINA KONAČNO IZLAZI NA VIDJELO: Oktobarski izbori razotkrit će ko je i koliko godina unazad krao glasove u BiH
Prije 12 min0
Sport
MIRALEM PJANIĆ OTKRIO SVE: "Kerim je imao ponude koje su bile finansijski veće, ali..."
Prije 16 min0
Rat u zalivu
PORUKA KOJA JE ODJEKNULA IRANOM: Pezeshkian otkrio ko su za njega "pravi ljudi" i poslao oštru poruku neprijateljima
Prije 26 min0
Hronika
"SAD ĆU TI JE**T MAJKU": Supruga ubijenog Harisa Babića kroz suze ispričala kako je njen otac presudio svom zetu
03. Avg. 20260
Hronika
OVO JE HARIS BABIĆ: Mladić kojeg je nakon svađe u sarajevskoj općini Stari Grad ubio punac
03. Avg. 20260
Hronika
USIJALA SE PODZEMNA SCENA U SARAJEVU: OSA ušla u trag Đorđu Ždrali, ali hapšenje je rizik. Vraća li se Darko Elez u Sarajevo?
04. Avg. 20260
Hronika
"AKO ŽELITE ZAVRŠITI U BOLNICI, DOĐITE OVAMO": Političar se potukao na plaži, kamere sve snimile (VIDEO)
Prije 20h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.