Mini market
ANDREJ NIKOLAIDIS: Genocid koji su Ujedinjene nacije omogućile Ratku Mladiću i Radovanu Karadžiću
Prije 19 min0
Američka ambasada izdala je bezbjednosno upozorenje povodom incidenta ispred Skupštine Srbije uz savjet svim američkim državljanima da izbjegavaju taj dio grada.
Regija
22. Okt. 2025
0
Kako je Ambasada javila na mreži Iks u objavi obilježenoj crvenom bojom došlo je do pucnjave u kojoj je bio za sada nepoznat broj povrijeđenih poslje čega je izbio požar u Piionirskom parku preko puta Parlamenta u centru Beograda.
- U ovom trenutku incident je izgleda lokalizovan i nema saznanja o pretnjama za američke državljane. Ambasada savjetuje svim američkim državljanima da izbjegnu tu oblast - piše u objavi.
Mini market
ANDREJ NIKOLAIDIS: Genocid koji su Ujedinjene nacije omogućile Ratku Mladiću i Radovanu Karadžiću
Prije 19 min0
Regija
MILA PAJIĆ: "U ime Srbije, izvinite"
Prije 26 min0
Mini market
DRAGAN BURSAĆ: "Jedan Čovjek protiv rulje, jedan cvijet protiv zločinca Mladića"
Prije 34 min0
Regija
NIKOLA RISTIĆ IZ SRBIJE O NEGIRANJU GENOCIDA: "Oni koji šalju maskiranu policiju na studente sposobni su za genocid"
Prije 37 min0
Regija
HOROR U BEOGRADU: Pretučen književnik Vladimir Arsenijević, otkazana komemoracija žrtvama genocida u Srebrenici!
Prije 13h0
Regija
RASPUDIĆ UDARIO PLENKOVIĆA ISPOD POJASA: "On smatra Hrvate u BiH MALOUMNIMA..."
10. Jul. 20260
Regija
UŽAS U SRBIJI, PROCURILI SVI DETALJI: Slavni fudbaler podnio krivičnu prijavu zbog UGROŽAVANJA SIGURNOSTI - "Ako ne odustane, ide na groblje!"
Prije 16h0
Regija
"JUTROS SAM SAZNAO ŠTA NAM JE UVALIO": Milanović prasnuo u smijeh zbog Erdoganovog poklona
09. Jul. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.