Politika
DELEGACIJA SDS-a STIGLA PRED CIK: "U ove četiri općine izbori se MORAJU PONOVITI!" (FOTO)
Prije 10 min0
Automobil je izletio sa puta i "sletio" tačno na krov kuće.
Regija
Prije 2h
0
Neobična saobraćajna nesreća desila se u selu Ostrikovac kod Ćuprije u Srbiji, a samo pukom srećom nema povređenih, javljaju srbijanski mediji.
Prema informacijama od mještana, vlasnik kuće sjedio je na garnituri tačno ispod mjesta gdje je pao automobil.
Automobil je izletio sa puta i "sletio" tačno na krov kuće.
Selo Ostrikovac,blizu Ćuprije ...
— rot - frajer (@SasaSim52282348) December 6, 2025
Vlasnik kuće je u tom trenutku sedeo na ugaonoj garnituri bukvalno tačno ispod mesta na kome je sletelo vozilo.Vozač mlad dečkom potpuno neozleđen.
Niko bukvalno nije povređen.
Prisustvovali smo kontroli saobraćajne policije i ustanovljeno je pic.twitter.com/PcNk0O4D5S
Automobil je u međuvremenu sklonjen sa krova.
Politika
DELEGACIJA SDS-a STIGLA PRED CIK: "U ove četiri općine izbori se MORAJU PONOVITI!" (FOTO)
Prije 10 min0
Vijesti
OVO NISMO OČEKIVALI: Evropski meteorolozi objavili detaljnu vremensku prognozu za zimu
Prije 18 min0
Hronika
ON JE BIO ZA VOLANOM PORSCHEA: Policajac Armin Numanović vozilom udario pješakinju u Sarajevu
Prije 21 min0
Vijesti
"SLOBODNA BOSNA" NA LICU MJESTA: Pogledajte kakva atmosfera vlada na Diplomatskom zimskom bazaru u Sarajevu (FOTO)
Prije 30 min0
Regija
NOVI MOMENAT U VELIKOJ DRAMI: Oglasili se Rusi o NIS-u
03. Dec. 20250
Regija
VUČIĆ ZAVIO SRBIJU U CRNO: Na svaku petu benzisku pumpu biće stavljen katanac zbog sankcija NIS-u
03. Dec. 20250
Regija
SRBIJANSKI POLITIČAR OBJAVIO SLIKE STRADALE DJECE SARAJEVA PA NAPAO VUČIĆA: "Gledaj ovu djecu, ovo su žrtve vaše opsade"
03. Dec. 20250
Regija
NARODNA BANKA SRBIJE PRED KOLAPSOM: Da li će Amerika ZAMRZNUTI MILIJARDE deviznih rezervi Srbije?
04. Dec. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.