Hronika
PUNO POSLA ZA VATROGASCE: Izbio požar u Starom hotelu u Velikoj Kladuši (FOTO)
Prije 19h0
Iza njega su ostali supruga Ivana, kćerka Elena, otac Nedžib, brat Senad, sestre Senada, Nedžada i Ernada
Hronika
08. Jan. 2026
0
Ernad Murić (36) iz Velike Kladuše tragično je izgubio život u Austriji, piše Glas Krajine.
Dženaza i ukop će se obaviti u petak, 9. januara u Austriji na mezarju u St. Martinu u 10 sati. Dženaza u odsustvu će se klanjati u petak poslije džuma namaza u džamiji Donja Vidovska.

Iza Ernada su ostali supruga Ivana, kćerka Elena, otac Nedžib, brat Senad, sestre Senada, Nedžada i Ernada i mnogobrojna porodica i prijatelji.
Hronika
PUNO POSLA ZA VATROGASCE: Izbio požar u Starom hotelu u Velikoj Kladuši (FOTO)
Prije 19h0
Hronika
HOROR U BH. GRADU: Tijelo mladića pronađeno u kući, naložena obdukcija
18. Jan. 20260
Hronika
STRAVIČNI UDES KOD VELIKE KLADUŠE: Nakon 6 dana borbe ljekara preminuo Mirzet Veladžić
21. Dec. 20250
Hronika
STRAVIČNA NESREĆA KOD VELIKE KLADUŠE: Povrijeđeno više osoba, dvojica braće u kritičnom stanju
15. Dec. 20250
Regija
KOSOVO I ALBANIJA STALE UZ SAD: "Čas slobode došao za narod Irana"
Prije 7 min0
Svijet
CIJENE GORIVA SADA IDU U NEBO: Iran zatvorio Hormuški moreuz
Prije 14 min0
Svijet
IRANSKI ŠEF DIPLOMATIJE ZA AMERIČKI NBC: "Ovo je rat koji su Sjedinjene Države izabrale i morat će da plate za njega"
Prije 17 min0
Mini market
ISLAMSKA ZAJEDNICA U BiH POZVALA NA PREKID RATA: "Taj dio svijeta je previše propatio posljednjih desetljeća"
Prije 25 min0
Hronika
OTKRIVEN IDENTITET BAHATOG VOZAČA KOJI JE RUŠIO SVE PRED SOBOM: Radi se o sinu...
Prije 3h0
Hronika
UŽASNI PRIZORI S LICA MJESTA: Srušio se avion prilikom slijetanja, poginulo najmanje 15 osoba...
Prije 10h0
Hronika
STIŽU ZASTRAŠUJUĆE SLIKE: Bježeći od policije smrskao parkirana vozila, poslovni objekat...
Prije 4h0
Hronika
USKORO IZLAZI NA SLOBODU: Hladnokrvni ubica će biti pod budnim okom MUP-a RS
27. Feb. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.