Regija
INCIDENT NA KOSOVU: Vozila bez tablica ometala rad granične policije kod jezera Gazivode...
10. Feb. 20220
Kosovska policija je saopštila da je uhapsila osumnjičenog za ranjavanje trojice muškaraca, kod koga su pronađeni oružje i municija
Regija
Prije 2h
0
Kako prenose mediji, Dejan Simić (59) i Radovan Milošević (64) koji su sinoć ranjeni u jednom ugostiteljskom objektu u Dečanima, teško su povrijeđeni i nalaze se u prištinskoj i pećkoj bolnici.
Milošević je s nekoliko hitaca pogođen u stomak i operisan je u pećkoj bolnici, dok je Simić pogođen u karlicu i nalazi se u prištinskoj bolnici.
Na njih dvojicu i na advokata Albanca D.C. sinoć poslije ponoći pucano je u jednom kafiću u Dečanima, u Ulici Ljuana Hajradinaja.
S njima u društvu bila je još jedna osoba srpske nacionalnosti S.S, koja nije povrijeđena.
Simić je raseljeno lice iz Peći, a Milošević iz Dečana.
Oni od 1999. godine žive u Beogradu.
Kosovska policija je saopštila da je uhapsila osumnjičenog za ranjavanje trojice muškaraca, kod koga su pronađeni oružje i municija.
Regija
BURA U PARLAMENTU: Žele uvesti uvjet nekažnjavanja za izabrane zvaničnike
Prije 7 min0
Društvo
NERIN DIZDAR OSIGURAO JOŠ 100.000 KM: Radi se džamija kod Čapljine
Prije 8 min0
Vijesti
AMERIČKA AMBASADA OBJAVILA: "U posjeti su nam bili američki investitori...!"
Prije 9 min0
Hronika
OVO SE NIJE DESILO PREKO 20 GODINA: Španci zaplijenila nevjerovatne količine kokaina, uhapšena dvojica Srba... (VIDEO)
Prije 13 min0
Regija
VODA SVE VIŠE NADOLAZI: Stanovnici strahuju od potopa
11. Jan. 20260
Regija
ZLOGLASNI ČETNIK JE PREVARIO ZAPAD: Vučić i njegovi podanici povukli iznenađujući potez
11. Jan. 20260
Regija
SKUPŠTINSKI POSLANIK NAPUSTIO STRANKU: Izlazak Srba iz vlasti strateški pogrešna odluka
12. Jan. 20260
Regija
SRBIJANSKI MEDIJI O GOSPOĐI SA ZUJALICOM: Ko je Jelica Bjekić Macut, supruga premijera Srbije?
11. Jan. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.