PRETRES PO NAREDBI SUDA: Oduzete puške i municija

Oduzete su tri puške i 110 komada municije

  • Hronika

  • Prije 2h  Prije 2h

  • 0

Policijski službenici Odjeljenja bezbjednosti Ulcinj u saradnji sa službenicima Stanice granične policije Ulcinj uz upotrebu službenog psa, su shodno naredbi suda, izvršili pretres kuće u vlasništvu N.S. (59) iz Ulcinja.

"Policijski službenici su pretresom pronašli i oduzeli dvije lovačke puške marke Beretta i Zastava i 110 komada pripadajuće municije, u ilegalnom posjedu. Oduzeta je i vazdušna puška bez potrebne dokumentacije sa pripadajućom municijom, kao i više komada petardi i djelovi od oružja", kaže se u saopštenju UP.

Nakon prikupljenih obavještenja i izvršenih konsultacija, državni tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Ulcinju je naložio da se protiv N.S. podnese krivična prijava zbog sumnje da je izvršio krivično djelo nedozvoljeno držanje i nošenje oružja i eksplozivnih materija.

Vezane vijesti

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...