Regija
FOTELJE VAŽNIJE OD PRINCIPA: Omča o vratu građanskoj Crnoj Gori
24. Jul. 20240
Na sjednicu Odbora za ekonomiju, finansije i budžet na kojoj bi se održalo saslušanje bili bi pozvani i predstavnici naftnih kompanija
Regija
16. Mar. 2026
0
Poslanik Skupštine Crne Gore iz Evropskog saveza Boris Mugoša inicirao je održavanje skupštinskog saslušanja ministra energetike i rudarstva i ministra finansija na temu “Cijene goriva i snadbijevenost crnogorskog tržišta naftnim derivatima”.
Na sjednicu Odbora za ekonomiju, finansije i budžet na kojoj bi se održalo saslušanje bili bi pozvani i predstavnici naftnih kompanija.
“Nadam se da će zbog važnosti navedene problematike poslanici prihvatiti ovu inicijativu”, kazao je Mugoša.
Regija
FOTELJE VAŽNIJE OD PRINCIPA: Omča o vratu građanskoj Crnoj Gori
24. Jul. 20240
Regija
MILORAD POPOVIĆ RAVNO U METU: "Presuda za 'državni udar' - Politički revizionizam novočetničke Crne Gore"
13. Jul. 20240
Regija
MILOJKO SPAJIĆ KONTRA ODLUKA ANDRIJE MANDIĆA: "Rezolucija o genocidu u Jasenovcu nam definitivno šteti"
02. Jul. 20240
Regija
"NEMOJ DA TI SLOMIM NOS!: Verbalni okršaj u Skupštini Crne Gore skoro prerastao u fizički sukob (VIDEO)
05. Jul. 20220
Svijet
TAJNI RAZGOVOR PRIJE NAPADA: Šef Mossada zvao sirijskog ministra zbog Ankare, četiri dana kasnije uslijedilo bombardovanje!
Prije 13 min0
Svijet
NOVI TALAS PIRATERIJE: Somalijski gusari su se vratili i gori su nego ikad, iza svega stoji SAD
Prije 21 min0
Društvo
KRUNA SARAJEVO FILM FESTIVALA: Sutra potpuna obustava saobraćaja u centru Sarajeva zbog nastupa poznatog DJ-a
Prije 28 min0
Mini market
"IZBORNI INŽENJERING BEZ KAZNE": CIK neće pokrenuti postupak zbog odluke Vlade RS da pred izbore dijeli penzionerima po 80 i 120 KM
Prije 39 min0
Regija
"POKAJALI SMO SE VEĆ PRVOG DANA": Turisti se žale na ljetovanje u Hrvatskoj, posebno ih razbjesnio jedan trošak
17. Avg. 20260
Regija
ŠOK NA JAVNOM SERVISU SRBIJE: Pogledajte šta je novi voditelj govorio o Republici Srpskoj...
18. Avg. 20262
Regija
PLJUSKA IZ STRASBOURGA: Europski sud za ljudska prava izrekao je privremenu mjeru Vladi Srbije kojom se zabranjuje...
18. Avg. 20260
Regija
BURNO REAGIRALA I ANA BRNABIĆ: Ovo je snimak koji je izazvao haos u Vučićevim redovima...
Prije 7h1
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.