RADOSNA VIJEST: Džeko će biti spreman do priprema za SP

"Edin je bio vrlo pozitivan, kao i mi, bez potrebe da forsiramo tačan vremenski okvir", rekao je Muslić.

  • Sport

  • Prije 3h  

  • 0

Edin Džeko bi se trebao oporaviti i na teren vratiti do kraja sezone, rekao je danas Miron Muslić, trener Schalkea, za koji nastupa kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine.

Bosanskohercegovački trener naglasio je da postoji realna mogućnost da se Džeko vrati na teren prije kraja sezone, naglasivši da oporavak protiče u pozitivnom smjeru, bez pritiska vremenskih rokova. 

"Edin je bio vrlo pozitivan, kao i mi, bez potrebe da forsiramo tačan vremenski okvir", rekao je Muslić.

To znači da će Džeko doći potpuno spreman na okupljanje našeg nacionalnog tima uoči priprema za predstojeće Svjetsko prvenstvo u Sjedinjenim Američkim Državama, Kanadi i Meksiku.

Povrijedio je rame u meču finala baraža za plasman na Mundijal, u kojem je Bosna i Hercegovina 31. marta u Zenici poslije boljeg izvođenja jedanaesteraca pobijedila Italiju (1:1) 5:2.

Vezane vijesti

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...