LIJEPA VIJEST: Bogić Bogićević napustio Opću bolnicu nakon teške povrede i operacije

Proteklih 30 dana, ugledni političar jer bio na liječenju u ovoj ustanovi, a podršku za brz oporavak je dobijao sa svih strana Bosne i Hercegovine i cijelog Balkana.

  • Društvo

  • Prije 54 min  

  • 0

Ugledni bosanskohercegovački političar Bogić Bogićević (73), prvi demokratski izabran član Predsjedništva bivše Jugoslavije iz SR BiH, napustio je u četvrtak, 21. maja, Opću bolnicu "Prim. Dr. Abdulah Nakaš" u Sarajevu, nakon što je tu proveo 30 dana poslije teške povrede kuka i uspješne operacije, saznaje portal Radiosarajevo.ba.

Kaklo je ranije pisao portal Radiosarajevo.ba, Bogić Bogićević je 20. aprila primljen na odjel intenzivne njege Opće bolnice "Prim. Dr. Abdulah Nakaš", gdje je operisan.

Uspješnu operaciju je tada uradio prof. Ismet Gavrankapetanović sa svojim timom.

Proteklih 30 dana, ugledni političar jer bio na liječenju u ovoj ustanovi, a podršku za brz oporavak je dobijao sa svih strana Bosne i Hercegovine i cijelog Balkana.

Podsjetimo, Bogić Bogićević je prije dvije godine u aprilu 2024. imao manji moždani udar, zbog kojeg je jedno vrijeme bio smješten upravo u Općoj bolnici "Prim. Dr. Abdulah Nakaš" u Sarajevu.

Tada je također stanje bilo ozbiljno, ali stabilno. Primao je svu potrebnu terapiju, i bio je pod strogim nadzorom ljekara.

Isti ovu bitku, Bogić Bogićević je uspio da pobijedi!

Vezane vijesti

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...