SLAVNOG SATIRIČARA PREPLAVILE EMOCIJE: "Bosno, ti si najslađa zemlja koju sam posjetio!!"

Objava je izazvala veliki broj reakcija korisnika društvenih mreža, a mnogi su mu u komentarima zahvalili na lijepim riječima i poručili da je uvijek dobrodošao u Bosnu i Hercegovinu.

  • Društvo

  • Prije 2h  

  • 0

Poznati komičar i satiričar Bassem Youssef podijelio je emotivnu poruku nakon posjete Bosni i Hercegovini, ističući da ga je ova zemlja duboko dirnula.

Na svom profilu na društvenoj mreži X, Youssef je napisao da je Bosna “najslađa zemlja” koju je posjetio, posebno naglašavajući kulturu, prirodu i ljude.

“Bosno, ti si najslađa zemlja koju sam posjetio. Tvoja kultura, tvoja priroda i tvoji ljudi su jednostavno jedinstveni. Zaista sam ostavio srce u Bosni. Najtopliji, najljubazniji i najotporniji ljudi ikada. Vratit ću se. Obećavam”, poručio je Youssef.

Objava je izazvala veliki broj reakcija korisnika društvenih mreža, a mnogi su mu u komentarima zahvalili na lijepim riječima i poručili da je uvijek dobrodošao u Bosnu i Hercegovinu.

Youssefova poruka još je jedna potvrda da Bosna i Hercegovina svojim gostoprimstvom, prirodnim ljepotama i posebnom atmosferom ostavlja snažan utisak na posjetioce iz cijelog svijeta.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...